Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
V tom pripade vytvorit novou cast diskuzniho fora kde by se zapisovali tyto zmeny a to zpusobem - obrazek ci obrazky pred odpojenim neboli rozdrbanim krizovatky, plus permalink.
A kazdy by si mohl pripadne spetne dohledat jak to bylo. Nasledne zamknout dany topic jako hotovo.

( jen uvaha)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Ja by som segmenty odpajal. Cloveku to skor trkne, ze to bude asi schvalne. A co neni prejazdne zmenit na walking trail...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
To by som najprv rád vidieť, že non drivables sú skutočne non drivables... Doteraz som k tomu veľkú dôveru nemal.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
MagicOfLA wrote:To by som najprv rád vidieť, že non drivables sú skutočne non drivables... Doteraz som k tomu veľkú dôveru nemal.
screenshot-1367150553548.png
(209.4 KiB) Downloaded 619 times
Pedestrian broadwalk napriek povoleným všetkým turnom non drivable... CHECK. :)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by mylan
Naozaj to chce navigovať cez walking trail :( Tak som tam zmenil ešte direction na unknown. Zvláštne, lebo všade inde kde som sa snažil dať navigovať cez walking trail, vypočítalo trasu naokolo.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Áno, o používaní unknown len pre walking trails viem, aj o tom, že to nemá nič s routovaním. Pokiaľ však nastavíš unknown direction, tak automaticky sa ti nezobrazia šípky pre daný smer, tak nie je čo zakazovať. Snažím sa teda pochopiť kedy waze povoľuje navigovanie cez walking trail a kedy nie, nejaké info?
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Áno, už po prvom upozornení som konektivitu zakázal natvrdo. Stále nerozumiem prečo to viedlo cez walking trail :( Alebo je ten screen urobený skôr ako 27-ho?
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Celú tú oblasť totiž 27-ho upravoval Blekota, je preto možné, že dovtedy to nebolo označené ako walking trail? Ak si tam bol 28-ho, tak nemuseli byť aktualizované mapy ešte po úprave Blekotu.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Locknúť aspoň dočasne na level 3 by malo postačovať (tak ako to robí Perstein). Bežný user to neopraví, ostatní L3 a vyšší pochopia že je to tak narokom.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
ArtooDeetoo wrote:Nevidim to jako stastne reseni, protoze jsem tu ulici odpojil vcera ja a az ji zase otevrou, tak ji vratim do puvodniho stavu. Kdyz ji zamknu (pokud to vubec muu udelat), budu to mit o dost slozitejsi.
Šťastné riešenie nie je ani nechať to odomknuté, lebo tak sa nájde niekto, kto to pripojí naspäť, lebo to považuje za chybu, nie zámer.

Btw: aké dlhé uzávierky sa na mape vyznačujú teraz? Videl som odpojenie ulíc aj pri cca 10 dňovej uzávierke a kvôli tomu sa snáď neoplatí odpájať ulice (2 dni kým reálne waze app zaznamená odpojenie a rovnako aj potom pripojenie).
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague