Post Reply

jde změnit login world_463ut16b

Post by dmibk
Kamarád se zhruba před rokem přihlášil v aplikaci k waze - pravděpodobně prý jen přes fb. Teď chtěl do editoru, proto požádal o zaslání hesla na svůj e-mail a přišlo mu heslo, ale s loginem world_463ut16b - ten asi dostal přidělený automaticky..
Přezdívku změnit jde, to víme, ale toho loginu se asi nezbaví, co? Ukazuje se u cest co editoval a není z něj na první pohled jasný, že to byl on ;( Ví někdo jak jej změnit? Předem díky za pomoc.
dmibk
Posts: 32

POSTER_ID:15297240

1

Send a message

Post by bebebrumik
Já to teď taky zkusil - v klientu jsem dal jenom registrace, vyplnil a potvrdil. Samo se to pak načetlo pomocí FB. Celkové body mi zůstali jen v klientu, na webu mám 2 body. Ve fóru svoje příspěvky nemám (ve View your posts). Uvidíme co zítra po aktualizaci.

EDIT: Projeté trasy taky zmizeli
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by bebebrumik
Teď když jsem se po pár hodinách znovu přihlásil, už je všechno v pořádku. Je možný, že jsem byl na waze.com a nevšiml jsem si toho ;)
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by bebebrumik
Vždyť jsem to tu psal. Já byl ještě minulý týden world_něco a stačilo se přes klienta zaregistrovat a všechno naběhlo v pohodě, protože to bylo spojený s Facebookem.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by bebebrumik
Já se nijak odhlašovat nemusel, jenom stačilo vyplnit username a heslo v Nastavení účtu. Pak vše naběhlo samo, protože jsem byl stále přihlášený přes FB. Body zůstaly, editace v mapě se přepsali na nový nick. Jediné co jsem koukal, tak tady ve fóru to píše datum přihlášení jako den změny toho nicku, i když jsem tu samozřejmě déle. S tím se dá ale žít :-)
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by dmibk
Problém je, že on prý už poslal žádost o zapomenuté heslo, aby zjistil jestli se tehdy vůbec registroval, a rovnou mu přišlo i přihlašovací jméno world_463ut16b a to už tedy používá, po přepsání v klientovi by myslím o vše přišel, že? Snad pomůže support, no..

Nemáte s tím někdo zkušenosti? I když nikoho z loginem world_atd jsem tu zatím neviděl ;)
dmibk
Posts: 32
Send a message

Post by dmibk
Vsak ja mu ten support poradil na zaklade Tvoji rady.. Ted to chtel zkusit pres klienta, a on uz je tam prihlaseny jako world_atd. a tlacitko odhlasit ani registrovat tam neni ;( Je tam jen rada at login zmeni pokud to na tom jeho telefonu chce pouzit nekdo jiny, to asi nebude to prave.. Dela to na iOS.. Je mozny ze zde ta moznost "registrovat" neni? Samozrejme ma strach o body, proto jsem zvedavy jak presne se to povedlo..
dmibk
Posts: 32
Send a message
Last edited by dmibk on Thu May 09, 2013 6:47 pm, edited 1 time in total.

Post by dmibk
To zni zajimave, ja myslel, ze je to vse navazane na login (a fb je jen na zjisteni kdo z pratel waze pouziva). Pokud je vse navazena na fb, pak by to melo vyjit. Co Ty na To, worlde_atd? :) Je cas rozloucit se s tou blbou prezdivkou ;)
dmibk
Posts: 32
Send a message

Post by GinBook
mylan: jenze to je nova registrace a on si jiste chce nechat sve body za jizdy ci editace.

dmibk: zkousel traba napsat na support? Nevim to jiste, ale treba tam by mu pomohli.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ok. Ukecali jste mne. :).
Rad bych vedel vysledek jak to dopadlo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message