Post Reply

Level - podmínky pro získání vyššího ;)

Post by dmibk
Baví mě upravovat mapy, ale nebaví pořád posílat žádosti o napojení na zamknutý silnice.
Chápu že je potřeba chránit cesty před nováčky, a jsem nováček. Ale viděl jsem videonávody, pročetl diskuzi (a jsem programátor), a tak jsem zvědavý, jak a kdy je možné získat možnost zasahovat do zamknutých cest.. Nechci to hned, jen mě zajímá, jestli existují nějaká pravidla, kdy se level automaticky zvýší.. (nenašel jsem to tu).. Díky za odpověď.
dmibk
Posts: 32

POSTER_ID:15297240

1

Send a message

Post by bebebrumik
Podle Supportu je to 250, viz. příloha.
Ještě dotaz: je navýšení na L3 automatický proces nebo se o to musí po dosažení 10K bodů zažádat?
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Attachments
Editor L5

Post by dmibk
Aha, ten jsem četl, já myslel že Area Manager může všechno a k těm podmínkám mám moc daleko, čekal jsem že na level 3 se dá dostat nějak jinak.. Každopádně děkuji za odpověď, ještě si to pročtu ;)
dmibk
Posts: 32
Send a message

Post by foxitrot
dmibk wrote:Aha, ten jsem četl, já myslel že Area Manager může všechno...
Ešte pred nejakým rokom to naozaj tak bolo, ale zrušili to. Teraz je to len zväčšenie oblasti a L3.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Pokracujem v offtopicu ohladom zamykania: po niekolkomesacnej prestavke sa opakovane testuje automaticke zamykanie segmentov (podla ich dolezitosti) - Holandsko, Taliansko, UK. Ak to bude odladene a fungovat spravne, "onedlho" to spojazdnia vsade.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
MagicOfLA wrote:L3 dostaneš s AM, podmienky ti hodil mylan.
L4 je 100tis editov, L5 je 200tis.

M.

Mam takovy dojem, ze L5 je az za 250tis. editov po nedavnych zmenach.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Dmibk: ony ty podminky pro AM L3 jsou nastaveny schvalne. A hlavne ta doba 9 mesicu ma neco do sebe. ( pri zadosti udelavani AM se obcas porusi). Vsichni na zacatku pisou jak je to bavi, ale jen minimum lidi precka prvni pulrok.
Navic pokud opravdu editujes, se drive nebo pozdeji ukaze jak kvalitne to delas. A pote se vyhodnoti udeleni AM.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by komichal
Taky jsem se o to zajímal, než jsem zjistil, že to holt jinak nejde. Stačí editovat a na L3 se opravdu dostaneš v cuku letu. A na mapě je vždycky milion příležitostí k editaci i pro L1 a ne že ne ;).

A dovolím si lehké popíchnutí - pokud si někdo není schopen sám najít, jak se dostat na další level a jako to celé funguje, tak bych ho osobně z L1 dál vůbec neposouval. ;)
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by MagicOfLA
L3 dostaneš s AM, podmienky ti hodil mylan.
L4 je 100tis editov, L5 je 200tis.

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by Mefisto8
Prosím jaké jsou podmínky pro Level2 ? nebo jak o něj požádat.
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message