Post by audis
tak se prosím dohodněte. Potřebuju vědět, kterou možnost naroubovat na naši pěšší zonu (zákaz vjezdu mot. vozidel). čili aby to mělo restrikci, že přes to nelze routovat, pokud je jiná možnost.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
audis wrote:tak se prosím dohodněte. Potřebuju vědět, kterou možnost naroubovat na naši pěšší zonu (zákaz vjezdu mot. vozidel). čili aby to mělo restrikci, že přes to nelze routovat, pokud je jiná možnost.
foxitrot:
to není systémové a userfriendly řešení pro nás, vytvářeče map. tak ještě jednou:
Pokud PedestrianBoardWalk nebo WalkingTrail mají restrikci, že přes ně se nesmí routovat, volil bychv případě Pěšší zony logicky právě jednu z těch dvou. Kterou pro Pěššízonu?

Průjezd Zakázán a ev. další typy silnic (které mě ted nenapadají) bych připadil k PrivateRoud (kde podle vás restrikce je) a nemíchal bych to do tématu pěšší zony.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
po několika prujezdech se sama časem geometrie upraví. To říká waze. Nikd yjsme to v praxi neviděl. jestli se jezdí tak daleko, že systém si to přebere jako další silnici vedle, tak se nic neupraví. netřeba řešit.

nastává důležitější opačný problém v křižovatkách občas: samočinný systém opravy geomterie občas rozmrdá geometrii silnic v křižovatce, takže silnice v křižovatce pak vypadají jako po zásahu blesku a třeba to ručně opravit do původní podoby. Tomuto problému se předejde, pokud má silnice v EDIT ROAD zaškrtnuto LOCKED. (locked = samočinně neupravovat)
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
značení radarů, hlídek, měřících hlídek
před časem tu byla diskuse ohledně výše uvedeného.

1. Jak značit časté místo, kde je přítomna hlídka a měří rychlost? jako kamera-radar nebo jako hlídka?

2. A proč mě to upozornuje na měření, i když jedu z druhé strany? Vlastnost nebo chyba zadání v mapě?

3. často se setkávám s hlášením o Radaru, kde je přítomen pouze informační panel na silnici. Posílám požadavek na smazání z klienta. Dělám to v souladu v obeným míněním?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
Last edited by audis on Mon May 07, 2012 8:41 pm, edited 1 time in total.
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
nikdo nic neodpoví? na čem se shodnul koncensus?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
díky Suik!

neurážím, ale dovolím si požádat, .. další názory? tamější diskusi jsem nesledoval.

PS: Suik v FF1 v Mazda MX5? :-)
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Ok, já rozumět, děkuji.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
jj, Fast and Furius.

jak se ta hollčina přesně jmenovala, už nevím. spletl jsem se.

edit: prve mě napadlo, že jsi mohlA dekodovat. :-DDDDD
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
poslední dva měsíce mám papyrus v Googlechrome zabržděný. Změny se ukládají normálně během několika vteřin, max 10 vteřin,

ale v polovině případů, při zoomování nebo posunu mapy se vykreslují vrstvy jako Roads a další, nebo obohacené o GPSpoint, trvá desítky vteřin a trvá a trvá a nedočkám se a zavřu to. A píše to vpravo nahoře LOADING ROAD IMAGE nebo loading gpspoint.

taky to máte zabržděný?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
já pozoroval vzdáleně podobné tak 2x za poslední 2 měsíce z 20 přihlášení.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.