Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by milo12
vlado_s wrote:
GinBook wrote:Jenom mě to utvrzuje k používání zámků na důležitých místech. A pokud je hotová dědina tak komplet.
To mu nepíš, lebo Ťa nebude mať rád ;) Ako som podrástol podrástli aj "moje" zámky, ktoré už nevie odomknúť a bral to veľmi ťažko...
Ahojte, nie je to o tom mat niekoho rad, kazdy ma vztah k tomu co vytvoril a nema rad ked mu do toho niekto zasiahne. To iste sa stalo aj mne cez: vlado_s a porubcan "valcuju" Slovensko jedna basen, mohol som do fora napisat min. 30 problemov, ktore sposobili v oblasti kde som AM, ked sa hromadne vrhli na editacie, zamykanie, atd. V mapach nie je vsetko vidiet.
Jeden za vsetky: Zamknute dlhe segmenty, nezamknute kratke segmenty na tej istej ceste, viem si predstavit takto ziskat body, dam zoom, odkliknem zamok a editacie pribudaju.
Kaslem na to, nebudem sa rozculovat a vypisovat do fora staznosti a odbavovat sa na kazdej blbosti na ktoru pridem, co mozem opravim, co nie poslem PM alebo do fora. :D

GinBook: ked som nieco zle preeditoval tak to oprav a je vybavene, nemas monopol na svoju dedinku, a urcite nie som posledny, ktory tam editoval a este pridu dalsi :D WAZE je otvorena komunita.

Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Nechcem aby sa tu rozprudila debata kto z koho, mas prava, editujes, vybavene! najdes chybu, tak ju oprav a ide sa dalej :D
Ciel je v rovnaky (dobra mapa).
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Gratulujem :D
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Celkom ostra debata :D
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
GinBook wrote:
milo12 wrote:Celkom ostra debata :D
No ty se nesměj.Ten povrchový důl co jsi nedodělal to bylo co? :)
Daj link, uz si nespominam :D Nieco sa mi mari, ze tam boli vyvalcovane cesty a tak som ich trocha upratal. To je jedno, aj tak boli dirty.
"Kto si bez viny, ...." :D velmi trefne :D
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by milo12
Vies ake je prijemne ked "zakopes" svokru a teta Waze ta prijemnym hlasom naviguje domov :-)
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by mylan
vs reálna situácia - verím, že tam kvôli stavbe nevytvorili novú ulicu krížom cez domy.

Opravil som to a užívateľovi Tomada(3) napísal.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Áno, schválne, uzávierka do 31.7.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Skúšal si mu poslať e-mail cez fórum?

Ja som na tom podobne s užívateľom janpik - veselo v Prahe zakladá "kamery na červenú" na každej križovatke. Takmer každý deň pribudnú od neho nové a nové. V outboxe mi visia 2 správy pre neho a na mail taktiež nereagoval :?
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Ružovou farbou sú vyznačené chodníky... http://d.pr/i/fIHc + http://d.pr/i/rsHU (permalink).
Chodník sem tam potrebný je, pomôže v orientácii, ale čo je veľa, to je veľa.. Základné heslo waze - simplicity tu asi neplatilo :roll:
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague