Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
ed0147a wrote:vratil som sa naspat k 3.6.0.0 verzii :(
A s 3.6.0.0 Navigaciu otvoris? Lebo mne uz potom nesla ani so starsimi verziami.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Buď rád :smile:

Bol som prekvapený, ako rychlo zareagovali. V podstate deň či dva po ich víkende hlásili opravu, o deň neskôr bola beta na testovanie, o ďalšie dva dni nový release. (Len dúfam, že tam od bety nestihli pridat nové, netestované chyby :grin:).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Myslim ze pokracujme v tom istom vlakne s 3.7.1 - odstranuje zopar havarii, ale inak by funkcionalita mala ostat nezmenena.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Všimol som si, že 3.7.2.0 má úplne prepracovaný About dialog - dokonca aj to po Japonsky je už čitateľné (bez pridania nových fontov :wink: ak niekto vie o čo ide). A hneď ma napadla súvislosť s Google dealom, pretože verzia prišla nejako náhle, ale o pánovi Okuliarnikovi tam nie je ani zmienky.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Odkedy je možné scrollovať do boku medzi popupmi udalostí? Že by Waze mal dojem, že keď navzájom súvisia? (V mojom pripade dva piny opravy cesty a pred nim pin zápchy. Trochu úsmevné, že už som okolo nich prešiel pred nejakou štvrťhodinou.)
SC20130612-0731_.png
3 navzajom suvisiace popupy
(73.46 KiB) Downloaded 844 times
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Wed Jun 12, 2013 6:44 am, edited 2 times in total.
Reason: Screenshoty, typy pinov. (U Shalafiho je povodna verzia textu.)
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
shalafi wrote:
foxitrot wrote:Odkedy je možné scrollovať do boku medzi popupmi udalostí? Že by Waze mal dojem, že keď navzájom súvisia?
.. aj ked by som ocakaval, ze sweepom sa dostanem iba k udalostiam rovnakeho typu (naco mi je dobre sweepnut z chit-chatu, ktory si prave pozeram, na odstavene auto o pat blokov dalej?).
Ten chit-chat a odstavene auto asi nebudu mat (aspon pre system, ktory neparsuje texty a "nevyzna sa tam") ziadnu zjavnu suvislost, ale tie moje piny asi pre system navzajom suviseli - hlasenie zapchy pred Vinohradmi (na Racianskej, BA) a za nou 2 opravy cesty (pred a za Palmou). Ako miestny zas viem, ze aj tak nesuviseli, sice sa uz nepamatam, ci "Racianska" farebna zapcha za Vinohradmi pokracovala, ale pochybujem - obvykle ak tam je nejaka zvyraznena, tak je samostatna od Vinoradov po Mladu Gardu. Ale pekny pokus o spocitanie si 1+1=2.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Aj dnes ráno (keď už som bol na Šancovej) som dostal taký popup o nebezpečenstve na Račianskej, len bol krátky asi sekundu a nestihol som zareagovať. Ale čo je choré - podobne ako včera sa mapa neposunula ku zdroju nebezpečenstva. Klient sa asi nevedel rozhodnúť, odkiaľ hrozí :)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Laicky by som povedal že v aplikácii "Telefonovanie", ktorá po ukončení telefonátu nevrátila systém do pôvodného stavu? Veď daj si postupne 5-6 rôznych aplikácií na popredie a skús si zavolať.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Až také kritické to u mňa na Androide nebolo, ale posledné mesiace som na 5 uložených cieľov 1-2 stratil.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Je to žiaľ absolútne neintuitívne, nepochopiteľne, neštandardné, wazeri sa na to sťažujú... Tiež som s tým pred pol rokom pár krát laboroval, niečo to robilo, ale múdry som z toho tiež nebol.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).