Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Nová verze pro Android i iOS ke stažení. - 3.7.2

Post by GinBook
Chyby, náměty atd...?

[edit] Po odstraneni par neprijemnych chyb (ktore sa prejavili len u niektorych uzivatelov, ale raznym sposobom) bola vydana Androidna verzia 3.7.1 a nasledná 3.7.2 (ta iOSna mozno bude coskoro nasledovat) - diskusia moze pokracovat dalej.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times

POSTER_ID:863001

1

Send a message
Last edited by GinBook on Tue Jun 25, 2013 1:16 pm, edited 4 times in total.

Post by foxitrot
greby wrote:V nastavení nemohu najit čerpací stanice, abych si odfiltroval oblíbené znacky a preferovaný druh paliva. Přitom pod apple s tím zádný problém není. Nepomohla mi ani reinstalace. Mate někdo podobnou zkušenost?
Čau pane ;-) Tento problem (niekedy) byva tesne po instalacii, ked este klient na vlastne usi nevidel ziaden GPS fix, aby si bol isty, ci su v danej krajine odblokovane cerpacky. Riesi to jeden GPS fix a restart aplikacie.

Ak by ti to pretrvavalo, tak neviem :?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
3.7.2 na tablete, 3D, s trasou či bez trasy, žiaden problém.

Takáto chybička môže mať úplne jednoduché príčiny (zabudnutá inicializácia premennej) a môžu stačiť úplne náhodné podmienky, aby sa prejavila.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Ja to zkousel jak na iOS tak na tabletu s androidem.
Vcera bylo super zasekane Brno a nebyl nejmensi problem ani na jednom zarizeni.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Kdyz jsme u chyb.
Vyskocila na mne hlaska o zacpe za 24 km a ztratilo se mi na chvilku pripojeni na data. Asi 1min. A na tom miste nikdy problem neni.
Mohla to byt i shoda nahod (chyba site). Nebudu rikat, ze ne.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Mozna chyba, mozna ze ne.
Na iphone se mi pri navigovani do cile spojil hovor pres bluetooth v aute. Prijal, 10 minut kecal, telefon se uvedl do zhasnuteho stavu a po konci hovoru tak zustal. Uz se nevratil do aplikace waze. Musel jsem zapnout tlacitkem a tapnout na ikonku abych se vratil.
Je problem v telefonu nebo v klientovi waze?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jenze ja mam za to, ze by toto mela umet dana aplikace pro navigovani a rici systemu po hovoru se vrat zpatky.

Jeste to zitra vyzkousim s Navigonem.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
GinBook wrote:Mozna chyba, mozna ze ne.
Na iphone se mi pri navigovani do cile spojil hovor pres bluetooth v aute. Prijal, 10 minut kecal, telefon se uvedl do zhasnuteho stavu a po konci hovoru tak zustal. Uz se nevratil do aplikace waze. Musel jsem zapnout tlacitkem a tapnout na ikonku abych se vratil.
Je problem v telefonu nebo v klientovi waze?

Vyhodnoceni: vyzkousel jsem 2 ruzne aplikace pro navigovani. Je to tak 75:25 ze se telefon vrati po hovoru na danou zapnutou aplikaci.
Problem asi bude v telefonu ( pameti ). Muze vyhodnotit pri hovoru ( je prioritni) plnou pamet a app navigaci proste vypne ci uspi.
Je to jen moje spekulace.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Kluci, potřebuji otestovat jednu hloupost.
Při situaci kdy šmejdím po mapě prstem v telefonu iOS a posouvám mapu, se chci vrátit zaměřovacím křížem na mou aktuální pozici. OK
Ve chvíli kdy zadám trasu navigování a koukám kudy mne to táhne, to je šmejdím po mapě prstem a posouvám mapu, mne zaměřovací křížek pro návarat na aktuální pozici nefunguje.

ověřte mi to prosím. Dík

U Androidu nemám problém.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message