To je zpusobene tim, ze jsou v Cartouche silnice I. tridy oznaceny jako Minor Highway. Ale jestli bude od pristiho roku dalnicni znamka i pro ne, jak jsem se prave dnes o teto vladni uvaze docetl, bude se to jeste hodit.steinj wrote:cus, zkouseli ste nekdo nastavit navigovani bez dalnic? ja kdyz sem to zkousel tak mi to vynechava i silnice prvni tridy.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Udelal jsem jednoduchy zasah do geometrie U Vodojemu a U Nadrazi a krizovatka je snad v puvodnim umisteni i tvaru. Vice je uz na nekom mistnim.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Sice je to zminene v jinem vlaknu, ale prijde mi dulezite to zopakovat i zde. Prosim nesnazte se vsude upravovat geometrii podle Bing fotomapy, pokud si nejste jisti, ze odpovida skutecnosti! Tolik mesicu mi dalo praci rozumne vytvorit jih od Brna pres vyvalcovane silnice a s pomoci souradnic v klicovych bodech a novy nezkuseny AM geometrii spousty silnic zmrsil. Misty jsou silnice uhnute az o 30 metru. Mam sto chuti se na to vykaslat, at se s tim drbe zase nekdo jiny.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Dodatek: V Pohorelicich (Brno-venkov) jsem opravil hlavni tahy, nazev obce a geometrii, a vedelsi ulicky at si opravi nekdo jiny.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Trochu si protirecis. Nejdriv vysvetlils rozdil mezi broadwalkem a trailem a pak chces pesi zonu delat jako trail?foxitrot wrote:Pekny spevneny (dlazba, asfalt, atd.) chodnik.audis wrote:prosím o vysvětlení:
Pedestrian BoardwalkVyslapany chodnik, napr. krizom cez travnik, pole, les. "Stezka" je mozno dobry preklad, ak sa to moz neblizi polnej ceste (Dirt Road / 4x4 Trail).audis wrote:Walking trails.
Walking trail. Ak je to rozmerne (namestie), mozes tam skusit dat landmark "Promenade / Boardwalk" (osobne som taky zatial nevytvoril).audis wrote:Co nám naroubovat na Pěšší zonu? (kde je zákaz vjezdu mimo vyjímek).
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
U me takovy problem nevidim. Jestli umis anglicky, popis problem zde i s informaci o modelu telefonu a presnou verzi firmware:Hmiro wrote:Mam problem s novonainstalovanym Waze. Nedá sa mi zadať, adresa domov, adresa práca, cielove miesto navigácie?
viewtopic.php?f=3&t=15670
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Mozna se nekde pobliz krizi s nejakou okreskou a aby se nemusel segment zbytecne delit na vice fragmentu, je cely +1?audis wrote:proč máme v ČR v mapě (papyrus) některé dálnice (např. D11 u Hradce), v označení komunikace LEVEL +1? nenachází se nad urovní terénu.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Klient to bohuzel vykresluje blbe. Posilal jsem perlinovi nejake screenshoty konkretnich mist, kde to kresli v presne opacnem poradi, tak to mozna v pristi petiletce opravi.
BTW, po dvou mesicich mi prave dnes dosel mail s omluvou tak pozdni reakce a dotazem, zda je hlaseny problem s hledanim obci se zavorkou v nazvu stale aktualni. Takze o ryhlosti reseni kosmeticke vady s kreslenim urovni cest si nedelam iluze.
BTW, po dvou mesicich mi prave dnes dosel mail s omluvou tak pozdni reakce a dotazem, zda je hlaseny problem s hledanim obci se zavorkou v nazvu stale aktualni. Takze o ryhlosti reseni kosmeticke vady s kreslenim urovni cest si nedelam iluze.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Zalezi jednak na klientovi, zda se chyti k existujici ceste nebo zda pripadne ma nejakou novou cestu z mapy uz nactenou a kdyz ne, tak valcuje. Nasledne zalezi tez na zpracovani nove cesty, ale obcas se objevi segmenty nejen vedle sebe, ale i primo pres sebe.
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Myslis takto?petk0 wrote:(dokelu ako sa tu skracuju odkazy?)
Code: Select all
[url=https://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=275&t=23614&p=215170#p215170]takto[/url]
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png
- Czech Counry Manager - area of interest, CZ Localization and Social Media
- Chyby v českém překladu hlašte na fóru v CZ: Překlady aplikace a webu
Re: Základní informace pro nováčky