Post Reply

Zvuková oznámení

Post by mrk_wa
Ahoj Wazeři,
je nějaká možnost nahlásit vývojářům waze, aby upravili zvukové (hlasové) upozornění.

Když jezdím a nechám se navigovat waze navigací, velmi mi nevyhovuje když mám sjet z dálnice a waze mi říká "držte se vpravo" - pokud mám opustit D1 a sjet na cestu XY, tak mám sjet z cesty.

Má někdo stejný "problém" ?
Lze tento "problém" někam (a jak) reportovat?

Díky
mrk_wa
Posts: 10

POSTER_ID:10527742

1

Send a message

Post by foxitrot
Majster prekladac pre Cestinu je fotrik. Ale toto moze by aj problem konkretnej odbocky (kombinacia typov a uhlu napojenia segmentov na mape), pretoze odbocka z dialnice by obvykle mala hlasit nieco ako "pouzite pravy vyjazd". Takze kludne mozes aj sem, ale daj vediet presne miesto. Ak sa potvrdi, ze je to chyba mapy, presunieme diskusiu do CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ano, obcas sa nieco bez upozornenia zmeni.

A nezabudajte, ze obcas sa este niektore uzly spravaju nestandardne (napr. "DSVL miesto DSVP") a tak podobne. Ked take miesta po upozorneni devs studuju, obycajne najdu nejaky major bug a potom po jeho opraveni dva tyzdne rebuilduju mapy.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:tu je vysvetlene ako to funguje s hlaskami odbocte/pokracujte vs. pouzite vyjazd
...za podmienky, ze sa to nahodou prave sprava podla zverejneneho algoritmu ;) o com by mnohi vedeli povedat svoje
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by MagicOfLA
Ta D1 je Freeway a ten zjazd je Ramp?
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Prazsky okruh to vysvetluje. Ten je momentalne vedeny ako Major Highway, ale imho i tak by malo zjazd na rampu hlasit "Exit right". Presne miesto?
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Hladaj na servri world.waze.com, na www.waze.com su mapy pre severnu ameriku.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
No ten exit Chodov je este Freeway na Ramp a napriek tomu hadze Keep right. Nieco sa zmenilo? Algoritmus hovori, ze tam ma byt Exit Right...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by mrk_wa
Teď si nejsem úplně jistý odpovědí na dotaz.
D1 je dálnice a mám sjet na silnici první třídy. U waze to hlásí skoro u všech sjezdů co jsem zatím potkal.

Př. jedu po pražském okruhu a mám sjet z okruhu na jinou cestu ale navigace mi říká držte se vpravo.

Podle mého subjektivního názoru držet se vpravo znamená "zůstat na dálnici" a nesjíždět, protože levý pruh je nějaký odbočovací... :roll:
mrk_wa
Posts: 10
Send a message

Post by mrk_wa
co si tak vybavuji, tak sjezd z D1 2B směr Praha (na chodov). Další sjezd z D1 190 km směr Brno. Pak pražský okruh tam skoro každý sjezd. Více z hlavy nyní nedostanu.
mrk_wa
Posts: 10
Send a message