Post by Suik
foxitrot wrote:
vejpuste wrote:S waze jsem zacal experimentovat skoro pred rokem a porad jsem doufal, ze se postupne nejak stabilizuje. Ale stabilizace procesu je stale za horizontem.
Ja tiez pred rokom. Zatial si myslim, ze sa asi nikdy nestabilizuje. :D
Resp. vzdy bude rozhasene nieco z toho, co uzivatelia povazuju za podstatne.
^ +1 :D
Suik
Posts: 893
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko

Post by sunko
Napodobne, poslednu zaznamenanu trasu mam z nedele (1. aprila).
V mape mam nedelu oznacenu ako yesterday. Zjavne sa im tam nieco zaseklo.
sunko
Posts: 60
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by themaros
foxitrot wrote: Zivotnost jazd je oficialne 3 mesiace, ale kedze vo Waze nic poriadne nefunguje, ako by malo, tak mozno aj tie oblasti nestihaju tak rychlo mazat :D Moj archiv ma momentalne jazdy za poslednych 117 dni, mozno moja EA je tiez este o par tyzdnov starsia?
Ja som pre istotu do EA nedostal oblasť okolí ciest spred týždňa (Ba-Čunovo), ale čo som robil pred 4 dňami (cca = neskor než to Čunovo), o to sa mi EA rozšírila (Ba-Koliba). Waze je interesantný miestodržiteľ :D
themaros
Area Manager
Area Manager
Posts: 179
Has thanked: 75 times
Been thanked: 6 times
Send a message
TheMaroS

Post by vargosz
Předevčírem se mi konečně objevily jízdy (i vlastní UR) ze začátku prosince... (radši se tam teď dívat nebudu)
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vejpuste
Zeptam se asi spatne. Pokud je problem s valcovanim, je nutne valcovani zapinat ?
Pripada mi, ze i kdyz trasu projedu bez zapnuteho valcovani, tak ji mohu prevest na novou cestu.
Jakou vyhodu tedy valcovani ma ? Napada me jedine, ze vyvalcovanou cestu muze zprovoznit jiny wazer, kdezto projetou musim oeditovat sam.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
Aktualne se projete trasy nezobrazuji, ale snad se to dotahne. Viz Status page
Valcovani je nejlepsi zacit na existujici silnici, pak se rozjede.
Pokud se zacne v prazdne mape, tak to skace, ale nejak se to pak ulozi.
Aspon takove postrehy aktualne mam.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
Dnes byla nova aplikace, valcoval jsem nekolikrat a bez problemu. Teda aspon v aplikaci se to tak tvarilo, vzhledem k nezobrazovani novych tras nemuzu dal posoudit.
Zkus aktualizovat, pokud mas novou v nabidce.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
Ve statusu maji, ze se to mozna spravi po 15.7.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
V nedeli byla zacpa, tak jsem projel nahradni trasu a velky kus objizdky jsem valcoval.
Cekal jsem, ze se mi cesta objevi, ale porad nic.
Dnesni normalne projete trasy se objevily za nekolik hodin.
11.7. jsem take valcoval nove cesty a dosud se neobjevilo nic.
Je opravdu hodne smutne, kdyz nejzakladnejsi vec pomoci ktere se ma Waze rozvijet nefunguje.
Predpokladam, ze se s tim neda nic delat, jen nadavat nebo se na cele Waze vykaslat.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vejpuste
Nekdo psal, ze se cesty s valcovanim mohou objevit pozdeji, ale tomu ze se objevi cesta z 11.7. uz neveri ani nejvetsi WazeOptimista.
Je to smutne, kdyz nefunguje ani nejzakladnejsi vec. Jaky pak ma smysl snazit se projet nove trasy a nove silnice ?
Schvalne jsem jeste neaktualizoval aplikaci, kdyby se to nejak casem probralo, ale nejspis to nebude mit zadny vliv. Nejhorsi je, ze v aplikaci tu cestu vyvalcovanou vidim, ale v editaci nic. Ani v novem editoru ani v Cartouche.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message