Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Black Box

Post by vargosz
Předem se omlouvám za topic který s waze v podstatě nesouvisí, pokud sem nepatří tak ho klidně zamkněte nebo smažte...

Nepoužíváte někdo na androidu aplikaci která nahrává video/rychlost podle GPS/zvuk při jízdě a umí fungovat i na pozadí, abych při jejím používání mohl současně mít v popředí waze?

Zatím se mi nejvíc líbí AutoGuard, který by měl umět běžet na pozadí v placené verzi (zatím jsem si jí ještě nekoupil). Jen mi trochu vadí, že funguje jen v Portraid mode, nebo jsem alespoň nikde nenašel možnost přehodit to do Landscape.

Děkuju za jekékoli rady.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times

POSTER_ID:7472731

1

Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Tak zatím používám Daily Roads Voyager a problémy se nedostavily, žádné pády nebo záseky nic... (ještě to samozřejmě může přijít). Možnosti nastavení má z mnou testovaných aplikací asi největší. Landscape mode tam sice není, ale to je v podstatě jedno, prostě nahrávám video o 90° pootočené. Pokud ten záznam někdy budu potřebovat (někdo mě nabourá) tak budu rád, že ho mám a bude mi jedno, že se u monitoru musím naklánět doprava :D
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
hnupik wrote:Ja pouzivam Autoguard a slape paradne...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
Hmmm, i tvůj telefon je nejméně o řád výkonnější :D Budu to chvíli zkoušet a uvidím, pokud to bude nestabilní, tak půjdu do samostatné kamery. Díky
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
MagicOfLA wrote:Ja osobne paralelne k founu s Waze bezim toto:
http://www.prijimace.cz/kamery-do-auta/ ... -carcam-hd

Ale to nie je presne odpoved na otazku... :)
Radši bych používal jen jedno zařízení abych to pokaždé nemusel přidělat do držáku a připojit k nabíječce a po zastavení, to zase sundat, protože nechat to v autě a odejít znamená riskovat ránu cihlu do okna. Telefon strkám do držáku automaticky kvůli waze, takže tam by se pro mě nic moc nezměnilo.
Každopádně díky za tip, původně jsem chtěl něco objednat z číny (dx.com) jenže ke zboží co tam nabízejí nemám moc důvěru. Ale to na co jsi poslal odkaz vypadá dobře a 1500Kč není zase tolik, takže uvidím, pokud to HW mého telefonu neustojí, tak půjdu touto cestou.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
DVR jsem rozběhal, ale je mi jasný, že jak se k tomu přidá waze přijdou nejspíš problémy. Vyzkoušim v noci cestou domu. Jinak AutoGuard běžel souběžně s waze bez problémů, ale zkoušel jsem jen free verzi a ta nemůže běžet na pozadí, takže nevím jak by se telefon choval v opačném gardu (waze vpředu, AutoGuard vzadu...) a navíc jsem to zatím testoval jen cca 30km, takže na nějaké závěry je stejně příliš brzy.

BTW jak jsi psal, že se telefon ohřeje nad 50°, neměla by tam být nějaká ochrana, která telefon vypne aby se nepoškodil?

Jo a overlay buttony jsou moc pěkná vychytávka ;)
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Telefon mám podstatně slabší Xperia GO - Dual-Core Cortex-A9 procesor 1,0GHz a jenom 512MB RAM. Nicméně Google Play hlásí, že DailyRoads Voyager je kompatibilní, což samozřejmě neznamená, že to bude použitelné. Nicméně díky, zkusím a uvidím.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by porubcan
Display on recorded video sa vzťahuje iba na prehravanie v samotnej appke DRV, kde to funguje v zmysle nastaveni...

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester