Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Fórum

Post by
Už druhý deň prístup na fórum bez prihlásenia poskytuje staré a nesprávne zoradené príspevky :shock:
Asi nie je cesta ako oznámiť čitateľom, že sa musia na fórum prihlásiť, inak nové témy neuvidia...

POSTER_ID:3194073

1

Send a message

Post by foxitrot
Okrem toho Tapatalk zas opakuje sekvencie správ...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Rano som to hlasil (chaos pri neprihlaseni aj chaos v Tapatalku).

Problem s Tapatalkom - uz dlhsiu dobu sa Waze Support zbavuje akejkolvek zodpovednosti, tvrdi ze u nich je vsetko v poriadku a chybu treba hladat na strane Tapatalkov. Uzivatelia sa zas nadalej stazuju, ze Tapatalky zobrazuju vsetky stranky okrem Waze korektne. Takze pokracuje pingpong v obvinovani sa :(
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
mylan wrote:Platí ale čo napísal vlado v prvom príspevku, bez prihlásenia je fórum chybné.
Od dnešného rána by to vraj malo byť odstránené. (Nemal som čas skontrolovať.)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
:roll:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Takze to "chybne triedenie" nie je bug, ale (mis)feature. Vsimnite si dole pod forom:
  • "Display topics from previous: 'All Topics' Sort by 'Author' 'Ascending'"
a takto sa to resetne v kazdom subfore.
Poziadal som Yonatana, ci by mohli spravit default
  • "Display topics from previous: 'All Topics' Sort by 'Post time' 'Descending'"
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Nebudem sa chváliť cudzím perím - to Yonatan na to poukázal, s úplne naivným kľudom, ako by to bolo úplne normálne, že sa fórum zrazu tak trafene správa. Netvrdím že to spôsobili, kľudne to mohol byť nejaký phpbb update, ale či sa aj dočkáme opravy, alebo aspoň odpovede že "nedá sa to"?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
mylan wrote:Dať sa to dá určite, zrejme len zmenili východziu hodnotu radenia príspevkov pre anonymných užívateľov. Stačí pozrieť na nastavenie do databázy (tabuľka by mala byť phpbb_users a anonym má v phpbb ID 1) a skontrolovať hodnoty user_topic_sortby_type (default je t) a user_topic_sortby_dir (default je d) - hodnoty som obkukal len zo svojho fóra.
Uz tyzden (spolu 3 krat) Yonatana presviedcam, aby vlakna (topics) zoradili podla casu zostupne. Po druhom raze konecne odpisal, ze prispevky su zoradene podla casu a nie podla autora. Dobre, ale nielen prispevky, ale aj vlakna su vzostupne (ascending), pricom pri vlaknach je to treba prave naopak (descending). Na tretiu ziadost o zostupne usporiadanie este neodpovedal - asi najskor v nedelu vecer.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Áno, tiež som si všimol. Už som na to pred 2-3 dňami upozornil. Zatiaľ bez odpovede.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Tapatalk mi uz delsi dobu blbne na tabletu s androidem. Nahodne zobrazuje ci nezobrazuje topici. Popr. se rovnou prepne nazacatek. Da se rici, ze nepouzitelne.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Já to ještě napíšu jinak.
Na androidu mi Tapatalk dělá problémy o kterých se tady píše. Na iOS je všechno absolutně ťipťop.
A teď mluvte kde je problém. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message