Post by GinBook
Guri přiznej se!
Ty neděláš nic jiného než píšeš do veškterého tisku na Slovensku a oni to jen vydávají.
To přece není možné takto nezávisle na sobě psát tolik článku v tak krátkém období.

Nechápavě sedím a zírám...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Nemůžu nic najít, tedy aspoň na internetu.

Včera jsem se koukal na množství wazerů v klientovi a spousty kolon, nehod atd... a to jak v Praze tak v Brně a k tomu se přidala D1 od Vyškova až po Rosice. Je možné, že si sami wazeři dělali reklamu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jsem zvedavy zda to Pistovi uverejni...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Uz je vse uverejneno pod clankem v diskuzi.

Mozna by jsme ho mohli pozvat na setkani v Praze a ukazat mu nejaka data a on by mohl vysvetlit nekolik jeho nazoru.
Prinos by byl oboustranny, nam by ukazal problemy a nazory z druhe strany a my ukazali nekolik pravdivejsich cisel. ;)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
také jsem mu napsal pár drobných vět:

GinBook napsal:
07/11/2013 v 16:27
Tady je tolik zavadejicich informaci, az hanba!

Obcas by nebylo naskodu, overit informace aspon z mistnich zdroju a lidi kteri stoji v pozadi teto aplikace v CR nebo SK. Nebo nejlepe primo vyvojaru aplikace.

ODPOVĚDĚT
redakce napsal:
07/11/2013 v 21:39
třebajak?

ODPOVĚDĚT
GinBook napsal:
Komentář čeká na schválení.
08/11/2013 v 00:29
Už jenom třeba na česko-slovenském fóru viewforum.php?f=22

Tady jsou nějaké informace o statistikách
http://wazestats.com/active.php
http://wazestats.com/old

Samozřejmě není vše dokonalé.
Třeba penetrace uživatelů v ČR není tak velká, aby byly všechny omezení a problémy na cestách zaznamenány. Ale jak psal někdo výše postupem času se komunita rozrůstá a stav se zlepšuje. Chce to čas. Navíc penetrace uživatelů v Praze začíná byt docela uspokojující.

Také jsou občas problémy s aktualizací map. My (editoři)sice rychle reagujeme na různé uzavírky a problémy na silnicích a podle toho nastavíme routing tak, aby to uživatele přes tyto místa nenavigivalo, ovšem poté a to je co se dá vytknout, čekáme 2 dny a někdy mnohem déle na aktualizaci na serverech.

A několik dalších drobných problémů.

Klidně přiznám, že jsem jeden z těch co pracují v pozadí této aplikace v ČR a vůbec mi nevadí negativní názor z druhé strany. Je dobré slyšet taky druhou stranu. Jen musí být trošinku přesnější, než jsem četl v článku.

Mimo jiné, pokud máte čas 22.11.2013, máme setkání v Praze lidiček pracujících v pozadí aplikace Waze z ČR a SK. Můžeme probrat problémy, které jste zjistil(i) při testování aplikace a z naší strany upřesnit některé nesrovnalosti. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Panove, my si vychvalujeme svoji praci a to smrdi. Slapl nam trochu na palec. :)
Ted si sahneme kazdy na svedomi a do systemu waze,pro ktery mame pojmenovani "lebo waze"

Sice to panacek napsal, jak bych to rekl, nesikovne, ale priznejme si, problemy tu jsou a to velke. Vlastne skoro uplne jine nez napsal. :)
Bohuzel to ovsem obcas navazuje na to co pise.

Vetsina problemu je ale podle vseho na strane vyvojaru waze, kteri dle mne ignoruji zakladni problemy na ktere uzivatele upozornuji. A mam pocit, ze ignoruji i samotne Champs.

Vzakladu by mel klient fungovat na 99,9%. To je to co dela reklamu, kvuli cemu prichazi novi lide a vubec. Funguje to na 99,9%???

Jak dlouho se resi routing, delka upozorneni, nesmyslne uzavirky, atd...

Jake problemy mame v pozadi aplikace je vec druha, byť to navazuje na toho klienta.
Klient by mel byt prioritni ve fungovani.

Tim ze jezdi v Tel Avivu 6000-10000 lidi denne si asi zamestnanci waze mysli jak je to super.
Asi dlouho necetli zadnou negativni tiskovou zpravu jako my. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message
Last edited by GinBook on Fri Nov 08, 2013 7:43 pm, edited 1 time in total.

Post by GinBook
To znamená, že může dojít k mírnému odlivu uživatelů od Waze ke Google maps.
Uvidíme co na to statistiky.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
shalafi wrote:To je trochu divné, znie to ako keby ponúkali platenú navigáciu zadarmo ..

=sent from my OneS=

Já mám zato, že to je na právníka. Minimálně by zaplatil soudní výlohy + odstranění klamavé reklamy, nebo změnění textu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jsem je tam musel nakopnou na mobilmanii.cz. To, že vydali jako bleskovku je věc druhá. Ale reakce na nakopnutí 1 hodina.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Sibstr:

Super!


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message