Blansko - hlasová navigace ignoruje kruháč?
Ahojte,
Jel jsem v Blansku po ulici "Svitavská" směrem ke kruháči s úmyslem pokračovat na ulici "Poříčí" a čekal jsem informaci "na kruhovém objezdu... použijte druhý výjezd" nebo aspoň tu přiblblou "na kruhovém objezdu... pokračujte rovně", ovšem Waze mi sdělilo "odbočte vpravo, poté odbočte vpravo" s tím, že jakoukoliv hlášku o kruháči si nechalo pro sebe. Přitom v map editoru se zdá, že kruháč je kruháčem...
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTFTTTTFT
Stalo se vám to někdy taky?
Jel jsem v Blansku po ulici "Svitavská" směrem ke kruháči s úmyslem pokračovat na ulici "Poříčí" a čekal jsem informaci "na kruhovém objezdu... použijte druhý výjezd" nebo aspoň tu přiblblou "na kruhovém objezdu... pokračujte rovně", ovšem Waze mi sdělilo "odbočte vpravo, poté odbočte vpravo" s tím, že jakoukoliv hlášku o kruháči si nechalo pro sebe. Přitom v map editoru se zdá, že kruháč je kruháčem...
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTFTTTTFT
Stalo se vám to někdy taky?
Re: Blansko - hlasová navigace ignoruje kruháč?