Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Blansko - hlasová navigace ignoruje kruháč?

Post by komichal
Ahojte,
Jel jsem v Blansku po ulici "Svitavská" směrem ke kruháči s úmyslem pokračovat na ulici "Poříčí" a čekal jsem informaci "na kruhovém objezdu... použijte druhý výjezd" nebo aspoň tu přiblblou "na kruhovém objezdu... pokračujte rovně", ovšem Waze mi sdělilo "odbočte vpravo, poté odbočte vpravo" s tím, že jakoukoliv hlášku o kruháči si nechalo pro sebe. Přitom v map editoru se zdá, že kruháč je kruháčem...

https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTFTTTTFT

Stalo se vám to někdy taky?
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times

POSTER_ID:872432

1

Send a message

Post by dmibk
K tomu kruhaci jsem tak pred mesicem dokreslil dve cesty, nejaka dobra duse s opravnenim je napojila, a pak zacal blbnout.. Nejdriv to obcas pres nej nesmyslne routovalo, a ted i ty povely.. Snad uz to bude ok ;)
dmibk
Posts: 32
Send a message

Post by foxitrot
GinBook wrote:Jen je mi divné, že jsem tento kruháč kontroloval a to nedávno a byl vpořádku. Dokonce tam ve své době byli 2 UR.
Zda sa, ze Waze ma vseobecne problemy so stabilitou kruhacov. Kazdu chvilu (a uz roky?) niekto hlasi nejaky poskodeny, ktory uz nebol editovany cele mesiace.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Chtěl jsem pomoci, ale už mám mimo EA i AM. Jen je mi divné, že jsem tento kruháč kontroloval a to nedávno a byl vpořádku. Dokonce tam ve své době byli 2 UR.

No musíš počkat na Vitj. Nikdo jiný tu teď dlouhodobě s L5 není.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jen se stabilitou kruhacu? :)
Byt Waze, se cervenam az po kola co v posledni dobe predvadeji.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by komichal
aha, díky. Vzhledem k tomu, že je to L5 lock, musíme počíhat na nějakého vysokého funkcionáře.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by porubcan
kruhac bude treba vymazat a nakreslit nanovo. z nejakej neznamej priciny uz totiz nie je vyhodnoteny ako kruhac. kruhacove segmenty maju v editore taku dvojitu sedu ciaru (staci pozriet kruhac o par sto metrov napravo od toho tvojho)
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester


Post by vlado_s
asi všetci povinne obchodovali ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message