Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by mylan
Keďže z FB friendov nevyužíva waze takmer nikto (nainštalované to majú piati, jeden waze využíva raz za 2 týždne), tak mi vadí na mape ikonka online priateľov. Dá sa to niekde deaktivovať, alebo len odpojením FB účtu?

Nikdy som si nemyslel, že ma v aktualizácii poteší taká chujovinka ako 8-bit nálada...
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Malé opravy, ktoré sa neoplatí vymenovávať? Bežné u všetkých changelogov...
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Nemá niekto problém s ukladaním obľúbených miest na iPhone? Vždy keď uložím nové miesto, tak po znovu otvorení aplikácie tam vidím len 2 obľúbené miesta. Nové uložené akokeby jedno zmazalo. Nedarí sa mi mať viac ako 2 obľúbené miesta :cry:

Včera vs dnes.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Prehľadal som tému v anglickom fóre, evidentne to je problém, ak si pridáte do obľúbených nepomenovaný úsek (no street). Riešením zatiaľ je pridávať si len pomenované úseky.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Robí mi to isté. Pokiaľ sa pozriem na mapu na alternatívne trasy, už nemôžem vycentrovať svoju pozíciu. Musím vypnúť waze a následne vybrať alternatívnu trasu bez toho, aby som ju videl na mape.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by Pernstein
Nová verze zatím naprosto na nic.

a) z neznámého důvodu se nějak mění obsah ikon v menu hlášení. Když jsem ho zapnul poprvé, byla tam nová ikona "špatná navigace" asi pro hlášení špatně navržené trasy. Chyběly ovšem ikony na hlášení uzavírky a cen paliva. Po druhém spuštění aplikace se zase vše vrátilo do předchozího stavu...

b) jednou se spustí mapa s popisky, podruhé úplně bez popisků, potřetí jsou ulice pojmenovány např. žn s jk, V š ká, apod....

c) pokaždé, když chci spustit menu navigace, aplikace spadne. Tudíž odteď waze naprosto nepoužitelný.

Mám Motorolu Defy mini, koukal jsem na anglickým fóru že stejný problém s padáním aplikace má víc lidí s různými telefony a nepomáhá ani reinstall.

To se zase soudruhům něco podařilo. :-(
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
Pernstein wrote:
Mám Motorolu Defy mini, koukal jsem na anglickým fóru že stejný problém s padáním aplikace má víc lidí s různými telefony a nepomáhá ani reinstall.
Tak jsem to přeci jen zkusil a odinstaloval a znovu stáhnul klienta.

Problém doznal úplně nového rozměru, teď už se do Waze ani nepřihlásím, a to ani po vyžádané změně hesla :mrgreen:

Bylo mi tady s vámi pěkně :evil:
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
foxitrot wrote:Skus to skombinovat s downgradom na starsiu verziu. Aj viac krat. Pri testovani beta aplikacii sa zial takychto veci udeje...
Asi se zeptám jako blb, ale kde mám najít starší verzi?
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
foxitrot wrote: [edit]Takato nova ikonka?
SC20130509-172221_.png

Ano, takáto ikonka na mě jednou a pak už nikdy více pomrkávala:-) Jen vedle ní určitě nebyly ty ceny paliva.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message