Post Reply

Area mangers in CR

Post by libora
LiborA - celé území ČR
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

POSTER_ID:18739

1

Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by kajencik
LiborA wrote:
Zirland wrote:
kajencik wrote:Taky uvažuju že bych si dal tu žádost o area managera, jestli tu ještě nikdo není, protože podle stavu mapy to tak vypadá. Rád bych věděl jestli si můžu dát napřed na malou oblast, třeba ten Náchod a později to rozšířit třeba i na okolí až k Hradci?
Jsme rádi, že jsi tak zapálený do práce, ale doporučil bych nejprve naučit se s Waze trochu lépe pracovat, projít si instruktážní videa a získat zkušenosti a teprve potom žádat o area managera.
Souhlasím s Honzou, nejprve si na svých vyválcovaných silnicích otestuj, jak Ti to jde a pak si teprve později o Area Managera. Rádi Ti tu pomůžeme s jakýmkoliv problémem, nebudeš první ani poslední, tak se raději třikrát zeptej, když Ti nebude něco jasného.
Jinak samozřejmě velikost území jde dodatečně měnit, stačí zaslat mail na Waze.
Tak bohužel, než jsem si to stihl přečíst už jsem poslal žádost na area managera, no tady je můj první pokus o editaci: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT Původně tam byly asi 3 silnice na sobě, špatně označená čísla silnic a spoustu nesmyslných silniček okolo, ještě tam pár silnic chybí a taky místo těch křižovatek jsou dva kruhové objezdy, ale razím heslo že méně je někdy více a tak kruháče dodělám až budou všechny silnice které tam patří nějak rozumně umístněné.
kajencik
Posts: 2
Send a message

Post by Kamil_Posvic
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kdo je Area manager pro Západní čechy, jezdím tam hodně služebně (cca 1000km za týden) a tak tam asi budu hrnout hodně dat, tak jsem se chtěl zeptat na pár podrobností?

Díky

Kamil
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message

Post by Kamil_Posvic
Stormer wrote:
moak_alden wrote:Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kdo je Area manager pro Západní čechy, jezdím tam hodně služebně (cca 1000km za týden) a tak tam asi budu hrnout hodně dat, tak jsem se chtěl zeptat na pár podrobností?

Díky

Kamil
V editoru si zapni vrtstu Area Manager a uvidis kdo jim je pro danou oblast... pokud nikdo, tak se jim muzes stat sam ;)
To by šlo, ale než se do toho vrhnu mám dotazy:
1) jak stanovím odkud kam je moje pole působnosti
2) na ten mail pro registraci mám psát asi anglicky
3) co vše musím jako Area Manager dělat a jak často, abych měl přehled, zda to budu stíhat

Díky za odpověď

Kamil
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message
Area Manager West Bohemia - Czech Republic
T-Mobile G1 - Android 1.6
Waze 1.5.9.18

Post by Kamil_Posvic
grafik wrote:
moak_alden wrote: To by šlo, ale než se do toho vrhnu mám dotazy:
1) jak stanovím odkud kam je moje pole působnosti
2) na ten mail pro registraci mám psát asi anglicky
3) co vše musím jako Area Manager dělat a jak často, abych měl přehled, zda to budu stíhat

Díky za odpověď

Kamil
1) Pokial uz je v tom meste niekdo area manager tak ti daju rovnake uzemie ako on, ked tam nikdo nieje tak im napis suradnice uzemia o ktore sa chces starat
2) anglicky
3) Nic preco by si nemohol spavat. Pokial upravuje niekto v tej oblasti tak sem tam potvrdis par ciest na zmazanie. Bolo by dobre reagovat na update request ktore poslu uzivatelia a pod...
Ok, díky, jdu na to :ugeek:

Kamil
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message
Area Manager West Bohemia - Czech Republic
T-Mobile G1 - Android 1.6
Waze 1.5.9.18

Post by Kamil_Posvic
Jsem nový Area Manažer pro Západní čechy a okolí.

Kamil
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message
Area Manager West Bohemia - Czech Republic
T-Mobile G1 - Android 1.6
Waze 1.5.9.18

Post by kostohris
Zdravim vsechny, mam drobny dotaz, da se nejak kontaktovat konkretni uzivatel? Jedna se o uzivatele "zabry", ktery se dal do editovani v me oblasti, ale je po nem akorat zkaza. Potreboval bych mu dat nejaky vzkaz, nebo mu poradit, takhle to fakt nema cenu. Diky

Jen tak na ukazku.

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... =101603353
kostohris
Posts: 7
Send a message
Last edited by kostohris on Mon Nov 29, 2010 6:06 pm, edited 1 time in total.

Post by kostohris
Ok zkusim,snad to bude mit nejaky efekt, dokud toho nezkoni jeste vic.

Send from my Siemens C25
kostohris
Posts: 7
Send a message

Post by kostohris
No prave nevim co ted s tim, mam to tam nechat a nejak zhruba to pospojovat a casem pak upravit podle GPS Points nebo to cele smaznout a pockat az to nekdo vyvalcuje znova. Nez to dotycny zeditoval, tak byly mezi jednotlivymi segmenty velke mezery, vyvalcovana cesta byla cela prerusova, proto jsem to nechtel delat. Co ted s tim.
kostohris
Posts: 7
Send a message

Post by kostohris
Ja mam podobny problem, jsem AM okres Svitavy a okoli, byl jsem jako prvni na tomto uzemi a myslim ze jsem ho docela zeditoval a aktualizoval. Ted asi posledni pulrok je zde asi dalsich pet s uzemim odnevidim do nevidim a uz mne to s..e. Ve cvrtek vyvalcuju asi 20km silnic, dal jsem si nejaky update requesty na opravy co jsem projel a kdyz se za dva dny podivam, ze to zedituju, tak nic. Silnice uz nekdo udelal, nenapojene segmenty, nepripojene krizovatky, vsude nechany junction, nepridany obce a hlavne mne smazali vsechny update requesty a samozrejmne se nikdo neobtezoval je opravit. Tvl se na to asi vybodnu. Se neda.

Sent from my Desire HD using Tapatalk
kostohris
Posts: 7
Send a message