Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

GPS points - brak zmian po aktualizacji map

Post by FishRman
Mam pytanie:

Jak to jest. Piszą, że zaktualizowali mapę do dnia np 27.06 a GPS pointy gdzie jeżdżę, się nie aktualizują. Od pół miesiąca jest lekki objazd wzdłuż drogi a ślady GPS na mapie się nie zmieniają.. ani nie pojawiają nowe.. Niemalże mógłbym powiedzięc, że piszą że zaktualizowali mimo, że nie zaktualizowali ... ??
FishRman
Posts: 22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:1848427

1

Send a message

Post by berestovskyy
Livemap na serwerze INTL nie była aktualizowana już przez kilka miesięcy, to jest wiadomy problem :(
berestovskyy
Posts: 912
Has thanked: 321 times
Been thanked: 832 times
Send a message

Post by FishRman
No ok. To sprawa GPS jasna (tzn tak jakby:) ).
Natomiast zastanawia mnie co z objazdem który już wywalcowałem. Na mapie też naniosłem (ręcznie.. bo śladu walcowania nie było widać, śladów GPS tez nie).. a na faktycznej mapie w urzadzeniu i na live mapie dalej jest po staremu...
Ja coś zle robie, czy to wynik tego ich ostatniego niedomagania z aktualizacjami ?
FishRman
Posts: 22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Marcin_S
FishRman wrote:Mam pytanie:

Jak to jest. Piszą, że zaktualizowali mapę do dnia np 27.06 a GPS pointy gdzie jeżdżę, się nie aktualizują. Od pół miesiąca jest lekki objazd wzdłuż drogi a ślady GPS na mapie się nie zmieniają.. ani nie pojawiają nowe.. Niemalże mógłbym powiedzięc, że piszą że zaktualizowali mimo, że nie zaktualizowali ... ??
Wejdź w edytora i z lewej zakladki wybierz drives - powinny się załadować Twoje przejazdy, po wyborze tego, który Cię interesuje powinien się załadować do edytora.

Trochę to trwa...

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1695
Has thanked: 754 times
Been thanked: 729 times
Send a message

Post by mousepl
Punkty GPS nie aktualizują się tak, jak mapa. Faktyczny tryb aktualizacji GPS, czy obszarów miast nie jest mi znany i nie wiem na jakiej zasadzie to działa.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Tzn?
Wywalcowałeś drogę, po pojawieniu się jej w edytorze wyedytowałeś a na kliencie jej nie ma?

Pamiętaj, że ostatnio były opóźnienia w aktualizacji mapy (status.waze.com). Druga sprawa to to, że na mapie Live pomimo aktualizacji nie widać zmian. Ja ostatnio dodałem miejscowości, drogi i inne pierdoły. Miejscowość można wyszukać, ale na mapie dalej pusto. Pewnie przy następnej aktualizacji się pojawi.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by wroSlaw
:) Ja około 7 miesięcy (listopad-grudzień) temu utworzyłem drogi których do dzisiaj nie widać na live. Sprawdzałem i po kliknięciu lewym przyciskiem myszy na "pustej" przestrzeni w miejscu w którym jest droga, od tego miejsca do innego możesz ustalić trasę przejazdu. Wygląda na to że drogi są ale ich nie widać.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message