Post by Lu-Ko
Město se v mapě označí automaticky podle silnic. Silnice stačí pojmenovat jménem (pokud mají) a hlavně názvem obce a to je vše. Za pár dní se pak v mapě objeví šedou plochou vyznačená přibližná rozloha obce.

Pokud bys chtěl zkontrolovat tvou práci, dej sem odkaz na zpracovanou oblast a zkušenější překontrolují ;)
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Lu-Ko
audis wrote:nedávajete si blízké okolí, ale rovnou celý kraj. třeba u mě v kraji je nás AM víc, aktivní jsem pouze já. a v okolí šumperka není nikdo (bílé místo). čim více AM, tím lépe.
Hezký oxymorón se ti povedl ;) Místo pokrývání bílých míst by si AM měli udělat pořádek především ve svých oblastech, aby je měli vyladěné a bez do očí bijících chyb :x
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Lu-Ko
audis wrote:1) dej příklady
2) nikdy se nedohodnou, nebo nechápu jak to myslíš. viz moje citace tebou. princip je v tom dle mě, že nás je víc a každý dělá kd ymá čas. blbý je, když dělá jen jeden.
V Pardubicích je málo vyválcovaného a neupraveného bordelu, který se už dostal do navigace? ;)
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Lu-Ko
Proč mám stále silnější pocit, že Waze v Česku nikdy nebude fungovat? Alespoň do té doby, kdy bude AM dostávat automaticky každý, kdo má do zadnice díru. Princip AM chápu tak, že to není cvičená opice, která jen reaguje na update requesty a ničeho jiného, na co nemá update request, nevšímá, ale že je to člověk, který sleduje dění ve své oblasti a průběžně mapu aktualizuje. Zase se v oblasti Kolínska a Kutnohorska namnožili další AM, kteří zvládnou pouze převést vyválcovanou trasu na silnici, ale bez jakékoli přidané hodnoty v podobě navázání na jiné silnice, promazání zbytečných junctions, nemluvě o směrovém upravení. Buď mám mimořádné štěstí na neustálé setkávání s idioty honícími se za body, nebo pokud je to celostátní problém, pak nemá smysl se dál na Waze snažit, natož pálit benzín při projíždění prdeálkovů místo ježdění nejkratší cestou po hlavních tazích :evil: :roll:
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Lu-Ko
audis wrote:ano, taky se rozčiluju proč nejsou správně napojené silnce před rokem vytvořené, ale viz výše. to chce čas, vzhledem k tomu že organizované rovnoměrné funkční pokrytí AMky po republice neexistuje. začátečníkům AM pomuže osvěta.
Jo, ale proč, když jsou v mapě rok staré silnice, noví AM editují cesty staré ani ne týden, když čekám, až budu mít v cartouche načtené všechny vyválcované trasy z více dní a chci je zeditovat najednou :evil: Není to poprvé :roll:
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by MagicOfLA
pepino34 wrote:Jak se můžu stát area managerem ?
Ako AM by si mal rozhodne mat prestudovanu wiki ohladom editovania map. Okrem ineho tam najdes i odpoved na tuto otazku ;)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
audis wrote:
MedaBeda wrote:Hic Sunt Leones ;) .
co to je? to někde roste? :idea:
Jj v knihach klasickeho vzdelania ;-)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Zirland wrote:
pepiiiino wrote:Chtěl jsem se zeptat: mám problém u města Kostelec na Hané - někdo zadal Eng název "Sportovní" ... a ať dělám, co dělám, nedaří se mi toho zbavit... po editaci se tvrdošíjně tenhle název vrací... máte nějaké zkušenosti, co s tím?
Napadlo mě to celé přejmenovat na nějaký pracovní název a pak zase zpátky, anebo napsat na Waze, ať to máznou v DB...?
Anglické názvy nám byl čert dlužen, jediný způsob je napsat na waze, jinak s tím nic neuděláš.
AM to moze opravit.
Neda sa zrusit, ale da sa zmenit...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Zirland wrote:
MagicOfLA wrote:AM to moze opravit. Neda sa zrusit, ale da sa zmenit...
Hm no ono to je z deště pod okap, stejně jsou ty anglické názvy nesmyslné.
No vzlhadom na to, ze sa da podla nich vyhladavat, to ma aky-taky uzitok, nie?
Aspon nemusim zapinat slovensku klavesnicu...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by mclei
Zirland wrote:Přes noc mi zmizelo ze seznamu 25 update requestů ... vzhledem k tomu, že tam byly samé chuťovky, zdá se mi nepravděpodobné, že by je někdo geniální všechny vyřešil. Tudíž mám podezření, že někdo jenom pouzavíral requesty co našel, aby mu to tam nesvítilo.

Jestli to někdo takhle matlá, tak 1) mu dám přes držku, 2) se už na nějaké opravování cartouche vykašlu.
Mam ten samej pocit. Daval jsem Update Request na Barrandovsky most a taky je to zavreny bez nejake zmeny uzivatelem "vitj".

Text mojeho requestu:

Tady na tomto miste je problem, ktery nevim jak resit. Kdyz prijizdim ze Strakonicky od Chuchle a chci pokracovat do Zlichovskeho tunelu, tak musim prejet mezi pruhy. Ale momentalne je jako prubezna vedena cesta z Barandovskeho mostu od Jizni spojky smerem do Zlichovskeho tunelu. Kdyz se tedy pripojim ze Strakonicky, tak uz sem jako na te jizni spojce a navigace NEVYDA ZADNY povel abych jel vlevo, takze kdyz zustanu v pruhu v kterem jsem prijel tak me to vyplivne smerem na Smichov. Asi by tam mely byt ty silnice 2 paralelne jen s jednou junction misto toho spolecneho useku mezi dvema junction. Ale nechavam to na tobe Managere, snad si s tim poradis. Kdyztak me kontaktuj na mailu.

http://world.waze.com/cartouche/#?zoom= ... FTTFFFTTTT
mclei
Posts: 6
Send a message