Post by tex232
audis wrote:při zoomování a posouvání mapy jsem si všiml, že mapa se i otáčí dle rotace prstů při "štípnutí" na display nebo "odštípnutí". To je děsně otravné. Když hledám v mapě, klinu na tlačítko SEVEREM NAHORU, hledám si mapě zoomuju a odzoomovávám a ono se mi to nechtěně otáčí. Volba v nastavení SEVER VŽDY NAHOŘE nic neřeší, za jízdy (po kliku na tlačítko zaměřovače) potřebuju mít mapu natočenou cestou nahoru.

Dříve mapa na rotaci dvouprstů nereagovala. Hlasuju aby v další verzi nastal tento dřívější stav.
Na iOSu to podle mne dělala už dávno. Ovládají se tak všechny mapové aplikace.
Mne to teda vyhovuje.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by themaros
komichal wrote:Mně fungovala 3.7 v pořádku, 3.7.1 funguje též OK. Akorát jsem doufal, že dají možnost vypnout tu debilní smradlavou ikonku s počtem přátel .
Ked uz narazame na tych priatelov - da sa nejak rozumne prekliknut a pozriet, kde sa ktory aj fyzicky nachadza, ked je online (nie len ze mu napisem ci na neho zatrubim) ?
themaros
Area Manager
Area Manager
Posts: 179
Has thanked: 75 times
Been thanked: 6 times
Send a message
TheMaroS

Post by vargosz
petk0 wrote:Zistil som to len nahodou. Pri zapichnuti nejakeho problemu na ceste to ukazuje povodny login...
Nemám to vyzkoušené, mám pouze jeden účet, takže to berte pouze jako úvahu... Není to tak, že i po změně uživatele zůstane v pravém menu > Mé Waze > Přezdívka - nastavená ta původní přezdívka (která se pak ukazuje ostatním uživatelům v hlášení problému, přestože ho hlásil už jiný uživatel...)

Spíš než podle nicku v hlášení bych se řídil podle toho na jaký účet se připíší jízdy v editoru...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vlado_s
Ten bug mám na androide už polroka. Prejavuje sa v 50%.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message