Kész. Hát volt baj rendesenmeexer wrote:Hali Mindenkinek!
Itt is rendet kellene csinálni. ( Én nem férek hozzá )
https://world.waze.com/editor/?lon=19.0 ... s=86267333
Köszi
Waze Global Champ, (Re)tired
Hardware: Oukitel U22 & iPhone 7
Car: Soca Octavia : red
Hardware: Oukitel U22 & iPhone 7
Car: Soca Octavia : red
Végignéztem, de nem találtam lock-olt szegmenst rajtabivanbi wrote:A Szerémi út Galvanitól dél felé tartó szakasza még mindig lockolva vanWatt25 wrote:bivanbi wrote:Sziasztok!
Egy Lock-ot leszedtem.
Waze Global Champ, (Re)tired
Hardware: Oukitel U22 & iPhone 7
Car: Soca Octavia : red
Hardware: Oukitel U22 & iPhone 7
Car: Soca Octavia : red
A livemap-en még úgy tervez. Hétfőre szerintem lesz újabb térképfrissítés, nézzük meg akkor, hogy megjavult-e.sniper200478 wrote:Terveztettem utat. A Szerémi útról balra akart küldeni a Hengermalom útra. Megnéztem, hogy kijavítsam a kanyarodási szabályt, de az helyesen szerepel.
https://world.waze.com/editor/?lon=19.0 ... TTTTTTTTFT
Ha nem akkor megy a levél a HQ-ra
Waze Global Champ, (Re)tired
Hardware: Oukitel U22 & iPhone 7
Car: Soca Octavia : red
Hardware: Oukitel U22 & iPhone 7
Car: Soca Octavia : red
Megcsináltam.pihentagy wrote:Sziasztok!
Itt csak jobbra szabad kanyarodni, most valamiért nem engedi letiltani az egyenesen menést.
https://world.waze.com/editor/?lon=19.0 ... =143526516
Valaki tudná javítani, és megmondani, hogy miért nem tudom javítani?
Azért nem tudtad megváltoztatni a kanyarodási szabályt, mert 4-es szinten volt lockolva az út.
Waze Global Champ, (Re)tired
Hardware: Oukitel U22 & iPhone 7
Car: Soca Octavia : red
Hardware: Oukitel U22 & iPhone 7
Car: Soca Octavia : red
Hülyeséget csinálsz!!! Legalábbis legutóbb még csak buszok mehettek arra.Watt25 wrote: Miért nem szólt senki, hogy hülyeséget csinálok? Engedélyeztem a forgalmat a Thököly Keleti előtt elhaladó szakaszán, de ha most jól látom, akkor az most teljesen le van zárva? Nem járok arra, és nem is hallottam, de a TMC szerint le van zárva. Valaki erősítsen meg, vagy valami.
Me: http://about.me/xerxesz
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Hmm, ezt nem tudom. A Murányi utcán már kereszteztem a Thököly-t. de azt meg nem mondom, hogy a Dózsától odáig a Thököly-n be lehet-e menni. Valamelyik nap elmegyek arra és megném.Watt25 wrote:Köszi!xerxesz wrote:Hülyeséget csinálsz!!! Legalábbis legutóbb még csak buszok mehettek arra.Watt25 wrote: Miért nem szólt senki, hogy hülyeséget csinálok? Engedélyeztem a forgalmat a Thököly Keleti előtt elhaladó szakaszán, de ha most jól látom, akkor az most teljesen le van zárva? Nem járok arra, és nem is hallottam, de a TMC szerint le van zárva. Valaki erősítsen meg, vagy valami.
Itt: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... 1=90773019
szintén meg van szakadva logikailag a Thököly. Tképpen odáig le van zárva? Mert akkor inkább az egészet No entrance-ra kellene rakni, mert elvileg ugye kerülőúton így még bevezetne oda a Waze. Persze csak akkor, ha ott a célállomás.
Különben erre lenne tök jó, a már korábban említett AM által feltehető kérdés. Bubi felugrana, user megválaszolná, és tudnánk. Nekem sem kéne fejben tartanom, hogy mit igértem.
Me: http://about.me/xerxesz
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Emlékeim szerint kivéve célforgalom, tehát a private road helyes. Én ettől függetlenül átjárok rajta.pulsarxp wrote:a népligetről kéne infó Oda nem lehet behajtani ugye? csak max taxival. Mert le van hengerelve, és mivel nekem úgy rémlik, hogy nem lehet behajtani, és a waze át akart rajta vezetni valamelyik nap, így átállítottam private road-ra
http://www.norc.hu/pano/Dg8gMDmI/
Ja, az.
Me: http://about.me/xerxesz
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
http://world.waze.com/livemap/zspanka wrote:Sziasztok,
végeztem néhány térképmódosítást a környékemen (XXII. ker.) pár nappal ezelőtt. Azt írja a help, hogy 24 óránként frissül a térkép, de már több nap is eltelt. Mit kell még tennem, hogy a változások aktualizálódjanak?
Kösz
Ott bal alul van egy dátum. Most épp 05.13.2011, vagyis akkori a térkép. -1 nap még, amikorról a változtatások is megvannak. Tehát ha 12-e előtt csináltad, akkor elvileg ott kell lennie.
Ha a live map már tudja, de a kliens nem, akkor a térképeket érdemes frissíteni. Androidnál az adatforgalmi beállítások alatt van, a többi kliensnél nemtom.
Me: http://about.me/xerxesz
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Az Oktogon szerintem körforgalom. Mármint körforgalomnak lett megcsinálva. De ha jól emlékezem ez nem látszik seholsem. De ma a Blaha felől a körútról navigált az Andrássyra, és körforgalmat jelzett, 0. kijárattal.
Me: http://about.me/xerxesz
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Writeonly
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Me: http://about.me/xerxesz
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Hardware: Samsung Galaxy Note
Software: Waze Android 3.6.0.0
Car: Ford Focus 1.6, Fiat 127 '74
Re: Budapest