Post Reply

Vyhledávání ve Waze

Post by komichal
Ahoj, dosud fungovalo vyhledávání celkem dobře, včera jsem se nicméně pokoušel vyhledat "Koliště, Brno" nebo "Koliště" a podobně... našlo to kulový... stejně jako u tuctu další brněnských ulic. Naházelo mi to do ksichtu nějaké ulice v Estonsku a tím to haslo.
Pochopitelně jsem měl aktivní vyhledávání Waze, jako vždy.
Když jsem zkusil přepnout na vyhledávání Google, fungovalo to dobře.

Děje se tak v souvislosti s přechodem pod Google a nebo prostě má zase Waze něco rozsypané? Netušíte?
komichal
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 323 times
Been thanked: 291 times

Post by Artoodeetoo
Jsem rád, že nejsem sám, kdo se diví, že vyhledání např. "Plzeňská Praha" nefunguje, vyhodí to Plzeňský Prazdroj. Ale mě popravdě nefunguje ani záložka Google. Snad to zítra už bude ok.
Artoodeetoo
Has thanked: 10 times

Post by Dudek-
Já jsem podle Waze jel najednou asi 230 km mimo dálnici a zpět a pak ještě 160 km a zpět a bez větších problémů. Sygic jsem zkoušel používat, ale semtam mě restartoval mobil, tak letěl.
Dudek-
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Post by foxitrot
komichal wrote:Stejně je to zvláštní... jednou se rozsypou mapové updaty a vrací se do historie, pak zase nefungujou čerpačky, teď vyhledávání...
Ešte inými slovami: "Vitajte vo Wazelande!"
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 649 times
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
komichal wrote:Stejně je to zvláštní... jednou se rozsypou mapové updaty a vrací se do historie, pak zase nefungujou čerpačky, teď vyhledávání... A stejně za to google vysolil takový ranec.
Jeste chvilku a pochopis, to co my ostatni zde uz dlouho vime.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1574 times

Post by komichal
Stejně je to zvláštní... jednou se rozsypou mapové updaty a vrací se do historie, pak zase nefungujou čerpačky, teď vyhledávání... A stejně za to google vysolil takový ranec.
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by komichal
Njn co naděláme. Je to zdarma, tak co už.
Upřímně řečeno kdyby mě čekala cesta na druhý konec Republiky, tak bych dlouho váhal, jestli pojedu podle Waze a nebo podle Sygicu.Zatím si Waze důvěru nevybudoval. Ale je to zábava.
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by komichal
Potvrzuji. Je to divné, ale opravdu to opravili. :)
komichal
Area Manager
Area Manager

Post by porubcan
Písal som s Orim, riešia to
I contacted the search team with your information, and asked them to investigate this issue.
Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 618 times
Been thanked: 1797 times

Post by porubcan
Riesim to s Orim, zatial ziadne rozumne info, vyvojari si vypytali viacero scenarov s chybnymi vyseldkami... zatial sa to da zhrnut tak, ze vysledky vyhladavania mensich obci a tiez ulic v mestach vracaju nezmyselne vysledky. a to tak v klientovi, ako aj livemape a editore.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 618 times
Been thanked: 1797 times