Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mousepl
Do lvl 4 i 5 dodatkowo:
Need to contact www.waze.com/support for upgrading the level.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by noforgayproud
Będziesz miał dostęp do obszaru Area Manager bez ograniczeń, a na pozostałym obszarze na 5 mil od miejsca przejazdu. Pamiętaj, że obszar przez który przejechales (oprócz AM rzecz jasna) przestaje być aktywny po cirkabout pól roku. Masz więc niewiele czasu na pohasanie.

A moze ktoś z czołówki powie mi co zrobić, żeby wskoczyć na 4 i 5 poziom?
noforgayproud
Posts: 6
Send a message

Post by psciborek
A mamy kogoś kto ma uprawnienia Country Managera?

Pozdrawiam,
Patryk
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by psciborek
mousepl wrote:Ja mogę wszystko i wszędzie, o ile droga nie jest zablokowana na poziomie 5.
A jak się zdobywa takie uprawnienia? Jestem AM w 2 miejscach, ale to jest tam gdzie bywam bardzo często. W projekcie stacji fajnie byłoby móc zrobić te, których nikt inny nie robi...
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by theblackzork
Standardowy mail do supportu to alpha@waze.com.

Jeżeli dużo edytujesz, to zostań Area Managerem. Wtedy od razu będziesz miał lvl3. Jeszcze z rok temu dawali bez problemu gdziekolwiek w Polsce. Myślę, że jak wybierzesz jakiś obszar gdzie nie ma żadnego AM to na pewno dadzą bez problemu.

pozdrawiam,
Łukasz
theblackzork
Posts: 162
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times
Send a message
Łukasz
--

Post by Tobjas
A czy jest mozliwosc uzyskania uprawnien na caly kraj? Np jadę przez pół Polski ale niestety mogę tylko budowac później drogi w promieniu 2 mil ;[ Troche mnie to denerwuje jak zaczynam budowac droge i nie mogę jej połączyć z drogą poza obszarem dozwolonym ;[ Przez takie coś waze i tak nie prowadzi tymi drogami a pozatym robię niepotrzebną robotę innym osobą ;[ Czy jest na to jakaś możliwość?
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Ale wzrosnie ogolnie w tych miejscach gdzie bylem czy tylko w tym obszarze ktory wybiore? Musze dzisiaj ogarnac temat z tym AM bo mnie szlag trafia jak sie rozpedzam z budowami np drog od jendej wioski do drugiej a tu dupa noe moge polaczyc drog ;(


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Ok to jutro skladam zgloszenie ;) Zobaczymy czy sie tym zaspokoje ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
No i juz jestem AM w miejscowosciach gdzie mieszkam i bardzo czesto bywam ;) teraz tylko znalezc troche wolnego czasy i porobie mniejsze miejscowosci bo te najwazniejsze trasy oczywiscie juz sa ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message