Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by petk0
Dnes som nasiel dost velky priekak. Rozpojeny hlavny tah 51 pri Banskej Stiavnici , v smere od Krupiny.

http://imageshack.us/a/img840/6514/bans ... zpojen.jpg

http://imageshack.us/a/img687/6514/bans ... zpojen.jpg

Mne to neukazuje vinnika, len nejake divne ID. Upratat to nieje problem, ale ako vystraha to este nechavam otvorene. Smutne je ze to ani WME Colour Highlights script neukaze, pretoze segmenty su riadne ukoncene. Jedine ze si tadial naplanujem cestu cez live map:
http://imageshack.us/a/img266/6514/bans ... zpojen.jpg
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
duky5 wrote:Mne tiež zavrel UR, ešte som nekontroloval zmeny...
Aj mne pri Nitre na R1, ale tam sa ani nic riesit nedalo. Patral som po okoli a nevidno po nom ziadnu editaciu, takze neviem odkial je. Asi kazdy takto zacina... :-) Ze by som mu poslal PM naslepo? Pokial sa neprihlasi do fora, asi mi to bude trcat v outboxe. Ako to vlastne funguje s Privatnymi Message?
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Pytlicek wrote: Pekny den......
Super, tak moja private message presla, to som celkom rad. Takze sa da aj takto oslovit novych userov priamo. Ale uz sa mi stalo ze sprava ostala v outboxe a dlhe mesiace neodisla... To zatial netusim preco.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
vlado_s wrote: ale soft turny neodstránil.
vlado, ale problem softurnov je ten, ze ich v scripte vidia len Area Manageri, odskusali sme to.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
porubcan wrote: Pedestrian v blízkosť ciest nie je chodnik ale pešia lavka. Level +1. Tie ostatné sú podľa mňa tiež v poho.
To je zaujimave riesenie, to plati na vsetky chodniky vedla cesty? A tiez vidim neurceny smer chodnika, to je koli grafike? Navrhujem to supnut do nejakych pravidiel, alebo aspon threadu o chodnikoch:
http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=12588
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Vcera som chcel zamknut jednu nemenovanu Primary higway a nasiel som tam kopec valcovanych ulic od novacikov. Niekto uz par ulic aj doeditoval, ale ostalo tam toho vela. Tak som im napisal PM so strucnym uvodom, nech si to skusia dokoncit a nechal som to odomknute. Ale kedze kazdy novacik robil ine chyby, tazko sa da napisat univerzalny navod, ci uvod.

Ako pozeram aj inde, tak Primary higway je na velkej casti zapadneho a stredneho slovenska odomknuta.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
shalafi wrote: toto by som urcite riesil :!: :evil:
Novacik ma na vyber tlacidla ktorym nerozumie. To je podobne ako ked das ekonomke do ruky softwer a ponukne ti volbu ukoncit/zrusit. Myslis ze ekonomka by si zrusila financne operacie? Alebo ich ukoncila?...

Tlacidla v UR su zle navrhnute a nutia vykonat nejaku akciu a casto netusia ze to tym zavru. Pisal som niekolko PM a ludia to vnimali takto.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
vlado_s wrote:Napíšem Tomášovi PM, nech sa tu hlási. Na PM vždy reagoval a myslím, že ešte môže dosť šancu a nájde si 2-3 hodiny denne na čítanie fóra ;)
Uz som to skusal ja a nepochodil som. UR uz teda zatvarat nebude, ale na forum ma svoj nazor, takze asi nepride.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Riesil som na vychode dve obce s rovnakym nazvom a tiez to bola dylema, ze ktoru obec sprznit okresom v zatvorke. V tabulke este neboli, tak vyhrali sympatie. :-) cize ja ten krok chapem, ale ak taka obec uz existuje, preco mu to dovolilo zmenit?
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
shalafi wrote:ak su dve rovnake obce, tak okres do zatvorky davame pre obe.
aha, tak toto z tej tabule nie je jasne. Nejaky priklad
by tam pomohol, alebo v pravidlach to je?
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2