Post by petk0
ja som si nahodne pozrel nejaku OK obec a zatvorky nemala, tak mi z toho vyslo ze sa zatvorky davaju len na tu druhu. :) no nic, prehodim.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
neviem ci toto patri sem, ale zaujalo ma ako novy editor zakreslil kruhovu administrativnu budovu:

http://img202.imageshack.us/img202/5316/galanta5.jpg

http://img259.imageshack.us/img259/9325/galanta3.jpg
Musel sa s tym dost natrapit, ale pre velkost sa aj tak nezobrazuje v klientovi. :)
pisal som mu PM, tak uvidime ci sa ozve.

https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... ks=1849651
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
vlado_s wrote:nie z L3 na L1 ale "iba" na L2? ;)
Keby ste videli kolko L3 editorov teraz pribudlo po Slovensku, co netusia o fore, pravidlach... a robia to tak ako sa im zda najlepsie. Nestiham im pisat PM. Ved ja som tiez pol roka jazdil a o fore netusil. A teraz co, zostrelit ich vsetkych? :-)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
GinBook wrote: Máme nějaké možnosti jak více tlačit na pilu??? Jistě s tím bojují i jinde.
Som zistil ze ak wazer nereaguje na PM, tak na mail uz vacsinou pride reakcia. Je to dane tym, ze do PM waze nastrka kopec anglickeho balastu a uzivatel to povazuje za SPAM a nevie co s tym...
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
to bude nejaky cyklista, ktoremu sa omylom zaplo valcovanie? :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
porubcan wrote: Zaver: moj nazor je, ze by mu mal byt L3 znizeny na L1, ak ostatni nemate nic proti.
Ja som proti. So mnou komunikuje a naposledy mi pisal ze sa uz mesiace nicoho nedotkol, ani waze uz nezapina. Len tu stale citame kolko robi problemov... :-) Takze problem sa vyriesil, mame o jedneho editora menej.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Mne nejaky facebookovsky nick zatvara jedno UR za druhym. PM necita, tak skusam mail, ale tiez zatial nic. Ma vobec priradeny mail ked sa registruje cez FB?
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
zilkajan wrote:
2) momentalne editujem Velky Krtis, tot moje rodne mesto, no nema Ping Aerials. Najdem si na google maps danu oblast, dam mierku 20m a nasledne printscreen.
Velky Krtis som hodiny jazdil autom so zapnutym valcovanim. Je mozne ze nie vsetky ulicky sa mi podarilo prejazdit a zakreslit presne, ale ked si odtial tak preco nepouzijes rovnaky a legalny sposob kreslenia map? Valcovanie sa zapina priamo v klientovi, alebo tam zapichnes aj UR a to ti zaroven zakresli prejdenu trasu.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
ja uz viac pisem PM novym userom ako editujem. Aha slubil som uvitaciu spravu, no nieco pozliepam, ale vzdy je to pripad od pripadu, tak to nieje take jednoduche.
Hlavne to napisat tak, aby sa editor neurazil, nevyplasil, obcas to chce nervy a klud. :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
bebebrumik wrote:Jo to je mi jasný, ale mohl to někdo opravit během toho co ty segmenty zamykal asi před měsícem...
ten podklad sa mohol zmenit aj neskor, alebo sa pouzil script a tomu je to jedno. :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2