Čo s tunelmi, nebude to mätúce v mape? Zrazu v mape nejaká priamka, kde reálne nič nie je.
Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague
Čo tak nechať železnicu železnicou a nepreklápať nič?
Tých pár vyvalcovaných železníc za mesiac vieme zmazať a nové riešenie vyzerá, že prinesie viac problémov ako úžitku.
Tých pár vyvalcovaných železníc za mesiac vieme zmazať a nové riešenie vyzerá, že prinesie viac problémov ako úžitku.
Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague
Budú sa prerábať aj električkové trate? Predpokladám, že nie, ale ak áno, budú mať nejaký spoločný názov?
Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague
Už o nás píšu http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=61546
Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague
mne je to jedno. zijeme s tym (sucasnym stavom) uz dost dlho... vyvalcovane zeleznice sa objavia iba sem-tam... teraz neviem co je menej roboty... ci to v momente, ked na take valcovanie narazim to jednoducho vymazem, alebo budem teraz systematicky preklapat Railroad na Walking trail?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
s tym spajanim to podla mna nie je az taky skvely napad. posledne diskusie na tuto temu vyustili k zaveru, ze tam, kde sa cesta urovnovo krizuje so zeleznicou by mal byt junction (samozrejme konektivita cesta X zeleznica zakazana).
ak sa dobre pamatam, tak hlavne kvoli tomu, aby pripadne dlhe statie na cervenu pred zavorami neafektovalo priemerne rychlosti cesty za zeleznicou v danom smere. je tiez mozne, ze vdaka existencii junction Waze nevyhodnoti spomalenu premavku smerom k junction v blizkom okoli ako zapchu (obdobne ako pri normalych semaforom riadenych krizovatkach)
navyse samotny landmark nezabrani boduchtivym wazerom valcovat zeleznicu...
ak sa dobre pamatam, tak hlavne kvoli tomu, aby pripadne dlhe statie na cervenu pred zavorami neafektovalo priemerne rychlosti cesty za zeleznicou v danom smere. je tiez mozne, ze vdaka existencii junction Waze nevyhodnoti spomalenu premavku smerom k junction v blizkom okoli ako zapchu (obdobne ako pri normalych semaforom riadenych krizovatkach)
navyse samotny landmark nezabrani boduchtivym wazerom valcovat zeleznicu...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
RR segment nezabráni valcovaniu. To je ten problem
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Práveže tým že bude RR + landmark nič neziskame.
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
debatujem tuto temu v ramci expert fora. debata ide trochu mimo misu, no skusenosti z Beneluxu s walking trail su dobre. potvrdene od petervdeen a maantje76, ktory k tomu pridal takyto komentar:
mne by sa viac pacilo, keby sme dokazali, coby experti, najst paku na Devs na korektnu implementaciu zeleznic. ak sa take nepodari, tak walking trail vyzera byt asi najlepsi workaround.maantje76 wrote:Railroads were visable for a short time. Waze did enable it, but it caused a lot problems. So they removed it again a short time after enabling it.
Adding railroads is useless. You aren't locked to them and they aren't visable. That's the reasen we did choose walking trails as an alternative. They are visable as a nice tiny line, you're locked to it during train usage. If you give them all the same streetname like 'Railroad' (no cityname!), it's pretty easy to change all segments with that name and walking trails as roadtype, to railroad if that roadtype will ever change again (I doubt).
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Re: Co delat s lidmi co valcuji jiz nakreslenou zeleznici?