Post by vitj
GinBook wrote:Kluci,
Vzdyt jsme toto jiz resili! Mam dojem, ze zrovna ja s Fotrikem jsme hodne tlacili na pilu. Skoncilo to na tom, ze se to smetlo ze stolu z duvodu obchazeni systemu.
Nesmetlo se to. Pozastavilo se to, protoze Zirland napsal tohle:
Zirland wrote:Tohle je pořád dokola :) rozhodně hodlám železnice probrat na champs meetingu s ostatníma koordinátorama a s Waze HQ lidma.
Od te doby se zjevně nic nestalo, tak bych byl za, abychom zeleznice zmenili na walking trail a uz na nic dalsiho necekali.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
GinBook wrote:Jeste psal nekde LiborA jako nas expert na editace ( jestli se nepletu chichi), ze nesouhlasi.

Jinak Vitj, dost by to zaviselo na tobe. Ty jses ted "jediny" kdo ma pristup po cele CR.
Ale ja jsem vsemi pro, pojdme do toho.
Myslim, ze jsou v celku kladne reakce, takze jdem do toho.

Posledni vec, kterou bych rad predem doresil a to nazev. Na SK maji "ŽSR cislo trate". U nás navrhuji "ŽD - cislo trate".
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message
Last edited by vitj on Fri Jul 26, 2013 12:53 pm, edited 1 time in total.

Post by vitj
Pěkně se to tu přes víkend rozjelo. Takže teď už jen železnice překlopit. Pro jistotu zopakuju:

City: None
Street: Railroad číslo tratě
Road type: Walking Trail
Level: -5
Lock: 3
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Takže jaký název?

Přemýšlel jsem o Locku, v ČR je L4 a L5 stejná malá množina lidí a ve výsledku by to skončilo, že bych to dělal jen já. Když bude problém, tak se tratě časem zamknou na vyšší úroveň.
V SK je jiná situace, tak si to zamkněte klidně na L4.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Asi máš pravdu, že je to nelogické a nestandardní řešení. Tedy bude lepší dát L5. Akorát je to jen na nás dvou, tak to snad půjde přeházet v nějakém rozumném čase.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
GinBook wrote:Mimo jine, meli by jsme ujednotit nazor na ten nazev. S ostatnim jsme tak nejak domluveni.
Zacal jsem pouzivat Railroad, řekl bych, že na mapě to bude vypadat dobře:
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTFTTTFTTT

Poté co se projedou tratě a pospojují úseky, tak to pak předělat půjde docela rychle.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
mylan wrote:Keď už budete prerábať tie železnice, nechcete ich aj rovno zjednodušiť? Naozaj je potrebné mať každú koľaj v depe?
Souhlas, také jsem za zjednodušení, proto jsem to jsem dal, aby jsme se k tak detailnímu zakreslení každé koleje mohli vyjádřit.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
vlado_s wrote:
Podľa mňa sa uberáte(me) už nevhodným smerom.
1. sme chceli zabrániť valcovaniu železníc
(2. zobraziť železnicu v navigácii, úpravou skins)
ale nikde sme nespomínali preklopiť každú kolaj, či? Podľa mňa by to chcelo preklápať iba po jednej kolaji.
Teď ti úplně nerozumím, nikde se také neříkalo, že se bude překlápět jen část.
Podle mě má smysl buď překlopit všechno nebo nic. Něco mezi nadělá jen binec. Samozřejmě, nádraží a podobná uskupení zjednodušit.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
A co je teda nejlepší varianta?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Domluvte se na ministretku a podle dohody to ev. predelam a budem tak dal pokracovat.
Realne si myslim, ze ani nebude potreba, aby se po implementaci neco programovalo. Pokud jsou trate propojene do jednoho segmentu, tak se daji predelat rychle. Ted mi zabralo mnohem vic casu je spojovat, nez vse ostatni.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message