Post by cruiserccl
twist3r wrote:Rezolvat ultimele cereri.
cornel: acolo era vorba de un POI, nu era blocat, ci trebuia doar aprobat.
Cruiserccl: la primul link exista o strada care se intersecteaza cu acel DJ care nu are permisiuni la capete, te rog sa il rezolvi daca cunosti situatia din teren. La al doilea link exista un UR pe care se pare ca l-ai rezolvat dar nu l-ai inchis.
Da exista acel UR, dar pe langa el mai am mai sus 3 segmente de conectat, de aceea am cerut coborarea nivelului de blocare.
Multumesc.
cruiserccl
Map Raider
Map Raider
Posts: 138
Has thanked: 46 times
Been thanked: 24 times
Send a message


Post by cruiserccl
Buna,
Va rog sa va uitati de ce legatura dintre cele doua segmente din selectie nu se poate face direct ci doar pe ruta ocolitoare, desi se pare ca toate legaturile dintre ele sunt permise.
https://www.waze.com/ro/editor/?env=row ... ,188445796
Multumesc.
cruiserccl
Map Raider
Map Raider
Posts: 138
Has thanked: 46 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by cruiserccl
Buna,
Stabiliti va rog care este situatia corecta a denumirii localitatii Colonia Feldioara.
Pe harta ANPCI ea apare ca si Colonia Reconstrucția, dar in realitate localitatea incepe cu inscriptia Feldioara(dupa cum se poate vedea si pe street view) si se termina odata cu localitatea Feldioara, practic aceasta localitate nu mai exista.
Multumesc
cruiserccl
Map Raider
Map Raider
Posts: 138
Has thanked: 46 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by cruiserccl
Buna,
Dupa "pavarea" unei localitati noi, este necesara(sau nu) completarea acelui formular, care de altfel se refera la editarea/modificarea unor nume deja existente, dar gresite?
Multumesc.
cruiserccl
Map Raider
Map Raider
Posts: 138
Has thanked: 46 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by cruiserccl
Buna,

Pe harta ANPCI apare localitatea Sânbotin, comuna Dăești, VL
Pe harta Waze exista doar localitatea Dăești, VL pe intreaga suprafata a celor doua localitati.
https://www.waze.com/ro/editor/?env=row ... ,276983461
Avand mai multe surse de informare, spuneti-mi va rog daca acea localitate exista, Sânbotin,si daca pt aceasta denumire se poate intocmi formularul privind editarea numelor localitatilor.
Multumesc
cruiserccl
Map Raider
Map Raider
Posts: 138
Has thanked: 46 times
Been thanked: 24 times
Send a message