Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Chýbajúce cesty z valcovania

Post by MagicOfLA
V pondelok som sa zas trochu povozil po neznámych cestách a výsledok je, že vyše 10km toho čo som navalcoval proste chýba.
Veľká časť spadá do úseku, kde vypadla sieť. Síce si myslím, že to má skúsiť poslať znova, ale budiž, nič nie je dokonalé.

Čo mi ale nie je jasné, je ten červený úsek tuto v archíve:
http://garfield.php5.cz/Screenshot.png

Niektoré úseky kreslí zelenou, niektoré žltou, niektoré červenou s takým krúžkom. Práve tento úsek sa vôbec nevytvoril. Pritom ale v archíve je a bez problémov som z neho cestu spravil... v čom teda je problém?

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times

POSTER_ID:881198

1

Send a message

Post by fotrik
Delali update serveru a tyden nic nepribyvalo, viz status.waze.com. Vypada to, ze zrovna dnes pomalu zacaly prybyvat nove routy.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by libora
PetrKristof: není to jen Tvůj problém. Dnes mám poslední cestu z 28.1.
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by MagicOfLA
shalafi wrote:No ked na ten usek v archive kliknes, tak ti ukaze aky error tam je. Ak ta cesta priblizne sedi s fotopodkladom, tak ju kludne vytvor z archivu.
Myslis to "NEW_IN_UPDATE"? To mi moc nehovori teda...
V kazdom pripade ta cesta sedi presne a dokonca je tam dvakrat, lebo som siel obidvoma smermi.
A tuto hlasku maju vsetky segmenty, co sa mali vytvorit a nevytvorili sa.

Okrem toho tu mam peknu zbierku dalsich... zlte UPDATE_TOO_SHORT, FILTER_STRAIGHT a LAST_IN_TRACK a cervene BAD_MERGE_TRACE_TOO_FAR. Akurat u prveho a posledneho trosku dedukujem, wocogo...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by shalafi
No ked na ten usek v archive kliknes, tak ti ukaze aky error tam je. Ak ta cesta priblizne sedi s fotopodkladom, tak ju kludne vytvor z archivu.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
FILTER_STRAIGHT hodi ak si mysli, ze GPS namiesto zakrut nakreslilo rovnu ciaru .. obcas sa to omylom objavi ked valcujes uplne rovny usek cesty.
BAD_MERGE_TRACE_TOO_FAR sa stava ked ti uskoci GPS daleko od cesty a tym padom data nevie priradit k tej ceste.
UPDATE_TOO_SHORT sa vyskytuje skoro stale ked mas zlty usek, zatial som nedostal od supportu uspokojivu odpoved ci sa vtedy priradia udaje k ceste alebo nie, aj ked si myslim, ze ano (inak by to bolo skor cervene).

NEW_IN_UPDATE netusim co je, ale ocividne su to segmenty, kde sedi GPS s danou cestou, nie je tam este ziadny segment v cartouche, ale napriek tomu nejakeho dovodu nevytvori cervenu "vyvalcovanu" cestu. Mne tak tiez uz zmizlo par ciest .. nevyhodou vytvarania z archivu je to, ze dane segmenty niesu po vytvoreni prepojene junctions, su na sebe len tak polozene :-/
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by vazevax
Chybi mi v archivu projete a vyvalcovane cesty novejsi jak 27.1.2011. Je to jenom muj problem nebo to jsou porad jeste nezpracovane backlogy po poslednim upradu serveru?
vazevax
Posts: 23
Send a message
Nexus 5, Android 5.0.1, Waze 3.9.4.0