Post by GinBook
Neco se suskalo o tom, ze v editoru bude neco jako chat a bude mozne komunikovat primo s ostatnimi editory v okoli. Ale jak tento projekt pokracuje je ve hvezdach.

A Zirland ci Guri si nemuzou vyzadat seznam AM.? Popripade jejich aktivitu a povolene AM uzemi.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
SpeedyR6 wrote:Dobrý den, mám jen jeden dotaz ... zmapoval jsem minulý čtvrtek své rodné město Jevíčko (okres Svitavy) a zatím tuto úpravu nevidím v Live Map (pouze v Update Map). Dělám něco blbě nebo to vždycky trvá tak dlouho ? Díky za odpověď !
Aktualizace by mela probehnout dneska. Tento tyden byl nejaky problem na serverech. Je mozne ze aktualizace dnes probehne, ale neni jiste ke kteremu datu probehnou zmeny.
Jinak se aktualizuje priblizne co 2-3 den. ( myslim v klientovi)
Co se tyce Live Map tak tam ty aktualizace jsou dost spatne.


Edit: aktualizace presunuta na vikend.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message
Last edited by GinBook on Thu Jan 24, 2013 7:50 pm, edited 1 time in total.

Post by GinBook
Pet0: dobry postreh. Na to jsme se nepodivali nikdo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote: Tenhle script http://userscripts.org/scripts/show/141050 pro rozsvecovani problemu na segmentech asi uz znas. Urcite si rozvecuj pro kontrolu Unterminated Roads a Turn Warnings for Selected Nodes, dle specificke situace se mohou hodit i dalsi jako treba No City.
Fotrik, nezapomínej , že některé funkce v scriptu fungují až když jseš L3.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
foxitrot wrote:
fotrik wrote:Pri uprave geometrie se vzdy divej nejdrive na GPS points, zda neni fotomapa posunuta, pak teprve muzes kdyztak editovat i podle fotomapy s respektovanim pripadneho posunu.
Vtedy pomoze Waze Aerial Shifter plugin.

Ovsem se nesmis zapomenout pri prechodu do jine lokality. Jako ja. Nastesti me to stalo jen pul hodinky opravovani opravene prace po sobe. :-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Glipko
pkuba wrote:Na Nexusu s JB 4.1 a Waze 3.2.x se mi valcování chová tak, že se nová válcovaná trasa v klientovi nezobrazí, pokud je tam stávající trasa. Dokonce pozná, že v systému už v daném místě je vyválcovaná, ale neupravená cesta. To je na jednu stranu bezpečné(neměl bych noc pokazit), na druhou stranu nejsem schopen zanést souběžnou silnici (která není vzdálená alespoň cca 80m).
Další efekt při válcování je, že začít můžu kdekoliv, ale skončit musím tím, že najedu na existující cestu v klientovi. Pokud to neudělám, tak modrá válcovaná čára zmizí. Pokud doválcuju k existující cestě, tak se z modré stane červená.

Nexus JB 4.1.1 Tapatalk
Waze 3.2.2.0
To co ti ukazuje klient vobec neries, uz som mal aj take, ze mi vobec valcovanu trasu nezobrazoval, ale nakoniec sa v editore ukazala a naopak, krasne cervene sa do editora nikdy nedostali.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
Zirland wrote:
audis wrote:Jde nejak deaktivovat upozorneni, ze za jizdy nelze psat a muze jen pasazer?
Ne nejde. To je bezpečnostní věc, taky to souvisí se zřeknutím se odpovědnosti.
No ja by som tipoval, ze ked si v konfigu zmenis na nejaku vyssiu rychlost toto...
Keyboard.Typing lock threshold: 10
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by guri211
Správa sa mi to podobne - niekedy upozorní, niekedy neupozorní (ani nevybehne okno s notifikáciou). Udalosť je určite nahlásená v mojom smere. Snažím sa zistiť či to náhodou nie je závislé od doby nahlásenia udalosti (že ak je staršia ako povedzme 1 hodinu, tak už neupozorňuje, ale v mape stále je). Release 2.3.0.0 (iPhone / iPad)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Je to riadok 464 v prekladovom subore. SK: "Vyhnúť sa spoplatneným cestám", EN: "Avoid toll roads". Tiez som to zatial v ziadnom klientovi nevidel, co je to za verziu?
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
foxitrot wrote:Toto je ten nesystemovy pristup Waze HQ - v zivote nepochopim :o ako mohli vyprodukovat editor map pre siroke masy a nezverejnit podrobne navody (ako teraz konecne zacinaju o kruhacoch a krizovatkach), ako sa kedy bude routovanie spravat :? :? :?
Podla mna aj oni este len postupne zistuju ako sa to sprava :D
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia