Železnice
Narazil jsem teď při editaci na nově vyválcovanou železniční trať (ne mnou). Zatím jsem se s tím nikde nesetkal, tak bych se rád poradil o tom jak se to řeší jinde.
Já jsem ji v označil jako "railroad" dal 'direction' "no entrance" a do 'street' číslo trati.
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT
Tato konkrétní trať je navíc bohužel vyválcovaná dost nepřesně a přerušovaně (opravil jsem editací jen kousek), tak nevím jestli to nenadělá víc škody než užitku. Objevuje se to tam jako normální silnice s dost vysokou rychlostí
Díky za každý návrh jak železnici řešit.
Já jsem ji v označil jako "railroad" dal 'direction' "no entrance" a do 'street' číslo trati.
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT
Tato konkrétní trať je navíc bohužel vyválcovaná dost nepřesně a přerušovaně (opravil jsem editací jen kousek), tak nevím jestli to nenadělá víc škody než užitku. Objevuje se to tam jako normální silnice s dost vysokou rychlostí
Díky za každý návrh jak železnici řešit.
Re: Železnice