Post Reply

Železnice

Post by maop
Narazil jsem teď při editaci na nově vyválcovanou železniční trať (ne mnou). Zatím jsem se s tím nikde nesetkal, tak bych se rád poradil o tom jak se to řeší jinde.

Já jsem ji v označil jako "railroad" dal 'direction' "no entrance" a do 'street' číslo trati.

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT

Tato konkrétní trať je navíc bohužel vyválcovaná dost nepřesně a přerušovaně (opravil jsem editací jen kousek), tak nevím jestli to nenadělá víc škody než užitku. Objevuje se to tam jako normální silnice s dost vysokou rychlostí :(

Díky za každý návrh jak železnici řešit.
maop
Posts: 5
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:279926

1

Send a message

Post by Lu-Ko
Ne všude jezdí pendolino ;) ČD mají naštěstí poměrně rozsáhlý "historický" park vozidel s nepokovenými okny a tak se dá snímat celkem solidně. Přesnost snímání se podle mých měření neliší od mobilu v autě.
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Lu-Ko
fotrik wrote:Zrovna ted opravuju zeleznici na vychod od Olomouce smer Bystrovany, Velka Bystrice a dal, kterou nekdo navalcoval a nechal byt, takze se z ni uz po urcite dobe stala silnice v live map. Navic odchylky od skutecne trati misty az 50 metru... Hadej, kdo je ten hrisnik? ;)
To bude ten, co si na to udělal čas o Vánocích, narovnal trať z Pardubic pouze k Hoštejnu, protože pak mu waze přestalo vykreslovat podkladové mapy :evil: Včera jsem na tom zase začal makat, ale dost mě zdržuje likvidování chybně vyválcovaných tras (silnice/železnice) kolem Zábřeha, kde není AM. Zrovna jdu zase pokračovat v úpravách ;)
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Lu-Ko
Každý den se teď snažím pár km upravit, ale poslední dobou se velmi často stává, že mou práci nějaký idiot sabotuje. Nechápu dost dobře proč, ale veškeré mnou vyválcované a ještě neupravené segmenty převedl na silnice. Nedělal si hlavu s tím, aby je srovnal, ospojoval a promazal chybné. Pouze převedl a finito. Nestalo se mi to poprvé a to je důvod, proč je pro mě Waze jako navigace nepoužitelné :evil:
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Lu-Ko
Připadá mi to, že každá blast má své lepší i slabší kusy. V oblasti Olomouc - Bruntál úřadoval SERGEJ_3, v okolí Ostroměře a Bohdanče prozměnu T-BA, Pardubice - Hradec pak audis. Doteď se ty oblasti z jejich zásahů nevzpamatovaly :roll:
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by MagicOfLA
Okrem toho je dobré vedieť, že pred človekom je železničné priecestie. Keď už pre nič iné, tak aby človek neodrapil podvozok :-).
A ktovie, možnože nám raz chlapci z waze doprogramujú i warningy pred nimi ;-)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Imho az tak anarchisticke to mazanie nie je, v principe mazat mozes len svoje veci, chvilu trva, nez ti dovoli zmazat nieco cudzie.
Samozrejme ak dotycny nie je AM, ktoreho zatial dostane ktokolvek...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by maop
Hmmm, tak i to co jsem zeditoval už tam není a je to všechno kompletně smazané, takže se to "vyřešilo" :(
maop
Posts: 5
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by MiPol
Zirland wrote:...snažil jsem se to prodiskutovávat s alfou...
No jen aby nebylo výsledkem těch diskusí to, že mně, zkušenému Wazerovi, najednou odejmuli drtivou většinu "mých" oblastí ;-). Ale to bude asi chyba při vyřizování žádosti o přidání dalších. Zatím se neozvali.
MiPol
Posts: 28
Send a message

Post by MiPol
pepiiiino wrote:Pán soutěží o Hamouna roku ? :lol: Koukal jsem, že Ti přidali i Šternberk a okolí ... :D
Taky jsem byl v šoku, oni mi tu chybu opravili poměrně velkorysým způsobem ;-).
MiPol
Posts: 28
Send a message