Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Stormer
A jeste jedna dulezita vec, se kterou si nevim vubec rady....

U nas je bezne, ze mame nekolik vesnic se stejnym nazvem...
Muzu jednoduse pouzit stejne jiz vytvorene jmeno? Zrovna pridavam druhou vesnici se stejnym jmenem a fakt nevim co to udela...
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
Zirland wrote:
LiborA wrote:Řeknu to jednoduše, udělá to bordel.
No fajn, takže jak to budeme dělat, aby to bordel nebyl? Je třeba si to dohodnout teď, dokud toho nemáme tolik na předělání.
Můj návrh je u duplicitních obcí dát ještě do závorky velké město, u kterého ta daná obec leží nebo okres
tedy příklad:
Budkov (Třebíč), Budkov (Prachatice), Budkov (Jindřichův Hradec)

Co vy na to?
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
charlie2806 wrote:Jak je to v názvech s českými znaky? Přijde mi jako chyba je tam dávat. Jednak mi je klient zobrazuje jako čtverečky, pak je problém s vyhledáváním a kamarad s ciziny z toho byl taky špatný když za mnou jel
Urcite vcetne diakritiky... jakou verzi klienta mas? Android klient zobrazuje vse spravne.. A vyhledavani samozrejme funguje i kdyz zadas jmeno bez diakritiky
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
charlie2806 wrote:
Stormer wrote:
charlie2806 wrote:Jak je to v názvech s českými znaky? Přijde mi jako chyba je tam dávat. Jednak mi je klient zobrazuje jako čtverečky, pak je problém s vyhledáváním a kamarad s ciziny z toho byl taky špatný když za mnou jel
Urcite vcetne diakritiky... jakou verzi klienta mas? Android klient zobrazuje vse spravne.. A vyhledavani samozrejme funguje i kdyz zadas jmeno bez diakritiky
Mám beta verzi, protože finální mi padá při pokusu vložit polohu
konkretni cislo verze? Diakritiku to zobrazovalo dobre snad uz na zacatku co si pamatuju
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
Takze tu mame dalsi mensi doporuceni:
Jakmile editujete silnici u ktere vite, ze je jednosmerka, nastavte vzdy LOCKED.. to znemozni, aby do teto ulice navigace posilala v protismeru.. kdyz neni nastaveno LOCKED, predpoklada, ze silnici lze projet v obou smerech a klidne vas tam posle...
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by tomco
Presne tak. Staci to napisat do cesty. Ten nazov obce sa casom objavi. Moze to trvat aj niekolko dni.
tomco
Posts: 9
Send a message

Post by vargosz
Dovolil jsem si copy > paste do CZ wiki na stránku:
Značení cest v České republice...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
masvbr wrote:neni to zcela k tematu, ale ve stejne sekci wiki je i pouzivani Service Road x Parkoviste ... a z naznaku tu nekolikrat opakovanych Service Road bude nahrazena, tak by asi stalo za to ji prestat pouzivat a pro benzinky davat Parkoviste ... dle toho i upravit "navod" ve wiki.
Co vy na to?
b-007 wrote:No nějakou zmíňku, že dálnice už nejsou by také bodla :-)
Trochu jsem stránku Značení cest v České republice upravil... Až se definitivně ukáže, že downgrade dálnic a rychlostních silnic pomohl routingu a určitě se to nebude vracet zpět a až service road opravdu zmizí tak bude potřeba tu stránku překopat úplně...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
Last edited by vargosz on Sun Feb 02, 2014 9:04 pm, edited 1 time in total.
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
...done...

plus jsem doplnil k parking lot road, že je používáme na benzínkách a k private road, že se používají u segmentů se zákazem vjezdu a průjezdem zakázaným...

Edit: ups neuložil jsem změny... jdu to napsat znova...
Edit II: uloženo na druhý pokus :-)
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Něco se do wiki pokusím napsat a dám vědět, ale dostanu se k tomu asi až pozítří. Teď jsem nějak v křeči a nestíhám...
foxitrot wrote:
vargosz wrote:...a k private road, že se používají u segmentů se zákazem vjezdu a průjezdem zakázaným...
S podmieneným zákazom vjazdu (typu "okrem bla bla bla").

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Prosím o nakopnutí v případě, že je někam "pouze obyčejný zákaz vjezdu" tak jenom zakazujeme vjezd šipkami? (WME Validator pak řve, něco jako "no connection to drivable segment" / nemůžu to teď vyzkoušet...). Já tam tedy dávám navíc i private rd... Ve wiki to přepíšu, ale docela by mě zajímalo v čem je rozdíl 8-)

Dík
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord