Post Reply

Problem z logowaniem w serwisie waze

Post by Franzu
wchodzę na waze.com, loguję się, oglądam np. My Dashboard później przechodzę do forum.
Serwis cały czas twierdzi że jestem zalogowany, czyli u góry mam powitanie 'hello Franzu' i aktywny link 'logout', mimo tego na forum nie mam dostępu do wiadomości i zarządzania profilem.. dopiero logout i ponowny login załatwia sprawę.. Macie podobnie czy coś przeoczyłem?
Franzu
Posts: 3

POSTER_ID:1028613

1

Send a message

Post by Marcin_S
Od paru dni po zalogowaniu się na "My Dashboard" nie ma nic (poza powitaniem: "hello Marcin_S") - do tej pory odświeżały się i przejechane przeze mnie trasy jak i mój dorobek punktowy. Czy ktoś się już z tym spotkał?

Pozdrawiam,

Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 729 times
Send a message

Post by rlpl
Potwierdzam to, co obaj piszecie. To znaczy tak - mam taki sam problem jak Franzu, oraz tak - rysal ma rację, w zasadzie nie jest to duży problem, bo forum pyta o hasło przy pierwszej akcji, która wymaga zalogowania. Chociaż przyznaję, że jest to trochę niewygodnie, bo nie da się bez zalogowania dostać do swojego profilu ani zobaczyć w których wątkach są nowe posty.

Natomiast mam problem z zalogowaniem się do wiki, to znaczy w ogóle nie mogę się zalogować. Support pisze, że problem jest im znany i pracują nad nim. Piszę o tym tutaj, żeby przekazać tym, którzy też mają taki problem.
rlpl
Posts: 495
Been thanked: 1 time
Send a message
My previous login name was rl_pl.

Post by rysal
Nie, nie mam tego problemu. Dopiero jak chcę coś napisać na forum, to muszę się do niego zalogować.
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]