Ideaalne! Kui junction on selectitud, siis saab revconi suvalises arvutis maha võtta Paluks teistel ka revconi puhul permalink õigele puntile panna!mikupoiss wrote:revconid:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =188388597
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =219837072
Tehtud.Valvejoodik0 wrote:https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,292959210
Ühendada kaks teed Sarja tee külge.
Pööre lubatud.ents7 wrote:Lubage vasakpööre Stockmani parkimismaja poole, hetkel saadetakse tiirutama. https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... s=90848830
Sai tehtud. Kas tõesti on keset maja keelumärk???p48k wrote:Tere.
Paluks ühendada Kallasmaa13 parklatee. Mõlemast otsast sissesõit ning vasak- ja parempööre välja lubatud. Keskossa on sihilikult paigaldatud mõlematpidi läbisõidu keeld
Samuti paluks kustutada minu poolt eksikombel salvestatud alad maja juures. "UNDO" asemel libises hiir kõrvalolevale salvestuskohale. Kustutada aga minul ei luba, nõuab vähemalt LVL2
Ette tänades
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... ueFilter=0
Ps. Pane segmentidele alati ka linn/tänav külge. Ühendamist vajavad teed vea üksteisest üle. Kui peale punktina (ühenduseta) paned, siis võib see ühendamata jäädagi.
See läbi parklateede navigeerimine on tõesti väga haruldane juhus. p48k proovi, kas saad Livemapis selle konkreetse läbi parklateede navigeerimise tekitada ja pane link siia.
Need said maha, keegi oli "kaval" olnud ja sulgemise asemel neid kasutanud.matsalka wrote:See sai tehtud, aga piirangutele ei hakka hammas peale.mikupoiss wrote:Siit palun vasakpööre keelata: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... st=6381028
Ühendasin ära. Kergenduskohad oleks head küll kaardi peal, aga sellist tüüpi pole. Panin selle info kirjeldusse. Võibolla peaks parkla nimeks panema "P+DC"p48k wrote:Palun ühendada tasuta parkla Kallasmaa tänaval ca 50 m kaugusel Maardu turust , parkla servas on ka kaks tasuta käimlakohta.
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =311116846
Mulle see reegel eriti ei meeldi, sest miks ei peaks tagasi saama? Mõni inimene võib kogemata valesti maha ka keerata...
Tegin ära.saarlanee wrote:https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... ueFilter=0
Ühendada. 3+ tase
Ps. Ärge lukkudele sügavaid põhjusi otsige. Ma panen siis ka luku kõrgemaks kui L1 on midagi olulist ära lõhkunud või midagi ebaolulist juba kolmandat või kümnendat korda. Levelile +1 teeb kaardi palju rahulikumaks.
Ma oletan, et need olid kopraonu ohvriks langenud ja varustatud tänavanimega. Et asi jääks korda sai lukk peale L3 ei tee tavaliselt siukest jama.mikupoiss wrote:Kaks revconi: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =173875876
EDIT: kriimsilm, mis värk nendega on? https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,308343484
Keegi hea võiks Räpina piirkonnas kõik alla MiH jäävad teed L2 lukule alandada, mis mingil kummalisel põhjusel on L3 pandud ja vigaselt jäetud alles, nt see: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =233827679
Seal on neid päris palju, mida kõiki siia otse linkida pole mõtet, seega looda mõistvale suhtumisele L3 ja kõrgemate editoride poolt
Re: Lukus teed