Post Reply

Waze - Vyhotovení ČR

Post by GinBook
Tady je sdílený dokument pro sledovaní hotových či rozpracovaných obcí a komunikací v ČR.
Že je někde napsané 100%, nemusí znamenat nic. Jen informaci, že daný editor si myslí v nejlepším svědomí a vědomí, že to tak je. :)

ČR vyhotovení Waze v.2

Upozornění:

- Je pravděpodobné a může se stát, že nějaké obec chybí či přebývá. Pokud chybí a je to samostatná obec, doplňte na poslední řádek. Jakékoliv nejasnosti směřujte do Žádostí o úpravu cest v ČR.
- Jednou za čas mne nakopněte o udělání zálohy. Pokud nastane chyba informujte neprodleně.
- Tento dokument je udělán výhradně jako pomůcka, ne jako návodka o Boží pravdě.

Každá změna se hned uloží, zacházejte citlivě při doplňování dat. Děkuji GinBook

--------------------------------------------------

Hledam seznam komunikaci v CR v pisemne forme. A to silnice III. tridy
Idealne v .xls nebo .pdf
-----------------------------------------------------
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times

POSTER_ID:863001

1

Send a message
Last edited by GinBook on Mon Oct 07, 2013 9:33 am, edited 9 times in total.

Post by bebebrumik
A jak to bude vypadat? Třeba: Lhotka, komunikace 85%, landmarky 55% ??? :D Moc to nechápu. Když edituju obec, udělám jí na 120% ne? :D Nestačilo by Lhotka OK?

A kdyžtak uděláš to třeba v Google Docs, kde budou moct editovat i ostatní? Na pozvánky...
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by foxitrot
Pamätám sa, že aj Porubčan vymýšľal nejaký prehľad kompletnosti oblastí. Niečo také majú graficky spravené Belgičania (keď nájdem vlákno, dám link) aj Taliani. Možno aj iní.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Presunul som to, ale prispendlikovat to bude musiet niekto z tej hromady nasich ozajstnych Moderators: Unholy, krankyd, Zirland, guri211, Unholy, krankyd, Zirland, guri211, Unholy, krankyd, guri211, Zirland, Unholy, krankyd, guri211, Zirland ;) ja som na to moc maly pan.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
GinBook wrote:Jen jsem poprosil Guriho aby ty benzinky prevedl do zadosti o upravy a zrusil to vlakno. Je jiz knicemu. Svuj ucel to splnilo. Dal se muze zadat klasicky.
JA som myslel, ze sme si to uz ozrejmili :?
foxitrot wrote:Ale ja tam vidim prispendlikovane len vlakno [NÁVOD] Jak vytvořit novou žádost o úpravu cest a vlakno CZ: Pravidla označování silnic v ČR :?
To Čerpací stanice mi pripada ako subforum...
...priamo v Ziadostiach o upravu.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
GinBook wrote:... napadá mne jedna věc . "Prosím opravte někdo tu republiku ať to nemusím vypisovat!" dík :D
Ešte napísať taký skript a máme to v cajchu!
PavelFejtek wrote:Ještě jsem koukal, že od spousty lidí obsahují permalinky ty řetězce FFTDFTTTT.... (asi to ničemu nevadí) já to kopíruju přes pravý tlačítko z toho symbolu na mapě vpravo dole (jak radil kdosi u benzínek) a takhle se to neukazuje...
Tie FFTDFTTTT.... mala staršia verzia editora, pred pár týždňami "vyšli z módy", hoci editor by ich ešte nejakú dobu mal pochopiť.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Zatim mam nejakou predstavu, ktera se muze jeste zmenit. Mozna misto procent bude Ano-Castecne-Ne.

Vkazdem pripade bych bral ten seznam komunikaci v excelu. Ja zatim nic rozumneho nenasel.

Zdileni je to nejmensi.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Takze mam dalnice, rychlostni komunikace. Tech je trocha.

Na Wikipedii jsem nasel silnice II.trid. Docela dobre rozepsane.

Tak jeste najit III. tridu silnic. U nas ve Waze Primary roads jestli se nepletu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Mam stahnuty seznam obci v CR v excelu. Platny k 1.1.2013.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message