Rst193
Map Raider
Map Raider
Posts: 486
Has thanked: 67 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Sanicko
Tie UR-ka su zatial vseobecne pruser... Aj ked je to bolestive, za toto by som na tabulu hanby (zatial) nedaval... Aspon nie pri prvom raze... Nie kazdy editor (zial) chodi na toto forum a nerobi to so zlym umyslom. Aj ja som spociatku zopar, pre mna nezmyselnych (nakoniec urgencia nebola, tak asi take boli), zmazal. Dnes som uz obozretnejsi a minimalne dva tyzdne im davam...

Na hanbu s takym editorom az vtedy, ak odignoruje vsetky pokusy o kontakt, alebo po upozorneni postup zopakuje... A to uz by som nevidel ani na hanbu, ale rovno na odnatie AM prav...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:zzzp(2) je spat, dnes mi zatvoril druhe dve URka ohladom mojej divnej trasy na Racianskej/Peknej ceste :roll: Diki...
(Este ze netvrdi, ze "Solved".)
Som na tom podobne: UR zo stvrtkoveho vecera v oblasti Vajnorskej mi v sobotu "odpalil".... Ze diky :(

Kua, ked neviem... aspon tyzden by tomu mohol dat sancu....
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
fotrik wrote:Mu napiste, ne?
Stalo sa... Zatiaľ bez odpovede...

-= Odoslané z Xperia Neo V, pomocou Tapatalk 2 =-
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:Musim pridat mojho oblubenca zo susedneho Rakuska - polrocny rychlopeceny L4 kral beffl. Ak narazite na jeho pracu, nepredpokladajte ze je spravna len preto, lebo je vysokopostaveny...
A nebude to jeden z takych, koli ktorym sa teraz robia restrikcie v bodovani?

EDIT: Takych by som nedaval na tabulu hanby, takym by som rovno rusil konta...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
Last edited by Sanicko on Thu Dec 20, 2012 10:17 am, edited 1 time in total.
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Skrátka:
Lávka = Level +1

;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
guri211 wrote:Ja uz take ani neriesim...
Hi guri211,

The map problem you reported on Waze on 11-Jan-2013, (Nezatvarat! Guri211) has been reviewed by TheKikoKK but wasn't resolved, most likely due to insufficient information or non-exact location.

:-D Holt, nedavas do UR-ka dostatocne informacie :D
...skus: "Pozor, po zatvoreni zmaze data na vasom disku!!!" ;-)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
fotrik wrote:Napsal, co pouzil. Ale protoze koukam, ze je to teprve 0.0.x verze, a vim, jakou paseku s tim nadelal, radeji to zde nezminuju. Na tehle skript by mel byt zbrojni pas. Asi umi hodne pomoct, ale taky hodne zku..it.
Mozno by bolo nacase, keby Waze pouzivanie aktivnych scriptov efektivne blokovalo, resp. vyraznejsie stazovalo a eliminovalo ich pouzitie....
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
petk0 wrote:... ale na forum ma svoj nazor, takze asi nepride.
Ten nazor by ma celkom zaujimal... :o
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by shalafi
guri211 wrote:Ja uz take ani neriesim...
Hi guri211,

The map problem you reported on Waze on 11-Jan-2013, (Nezatvarat! Guri211) has been reviewed by TheKikoKK but wasn't resolved, most likely due to insufficient information or non-exact location.
toto by som urcite riesil :!: :evil:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message