Kartes labošana
Vakar braucot no Rīgas uz Jelgavu waze navigācija pie Ozolnieku apļa (saukts arī par Branku apli) nespēja normāli navigāciju pastāstīt. Pats to apli nesen sazīmēju tāpēc īsti nesapratu, kas par podiem. Aplim klāt zīmēju divvirzienu ceļus. Šodien pārskatot savu maršrutu man parādās šāda bilde.
http://www.bildites.lv/images/5xbf0q050e0xc5bm9sk.jpg
Pirmajā mirklī pat nesapratu, kas tas ir un kā kaut kās tāds var veidoties (daļu no mazā aplīša jau izdzēsu tad padomāju uztaisīt bildi). Sākumā to apli bija pielabojis aldaris un sadalījis visus iebraucamos ceļus uz vienvirziena, kā tas arī beigās tika atstāts. Tas tīri tehniski tur būtu pareizāk, bet tas aplis ir tik neliels, ka vismaz manējais telefons viņu vienkārši attēlo kā parastu krustojumu, tikai navigācijā pasaka, par to, ka "aplī brauc tajā izejā". Un ja tam aplim saliek visu ceļu kā "Mayor Highway", tad pat datorā nevar saprast, kur kas īsti pieslēdzās. Lietotāji, kam sanāk braukt caur to apli paskatieties, kā jums telefonos viņu attēlo, vai izšķir visus ceļus un uzraksties tepat forumā. Varbūt tikai mans aparāts rupji parāda. Bet nu ja visiem rāda vienādi varbūt viņus pārtaisīt sākotnējā variantā un apļa ceļus pārlikt kā "Ramps", lai datorā vieglāk saprast. Zemāk ir pašreizējais lietotāja aldaris variants, tikai to apli izdzēsu un pielaboju pārējos sīkumus.
http://www.bildites.lv/images/9y8b2d5it3y4klt703p9.jpg
Tad to mazo apli pa vidu bija ievietojis lietotājs "turists". Nezinu to situāciju kāpēc tas tā bija sanācis, bet nu vienkārši ja kaut ko netīšām sanāk sadarīt ne tā vai nezin ko un kā izdarīt labāk vai izlabot kaut ko ne tā sadarītu rakstiet forumā. Neviens pa galvu nesitīts Citādi sanāk šāda muļķīgas situācijas.
http://www.bildites.lv/images/5xbf0q050e0xc5bm9sk.jpg
Pirmajā mirklī pat nesapratu, kas tas ir un kā kaut kās tāds var veidoties (daļu no mazā aplīša jau izdzēsu tad padomāju uztaisīt bildi). Sākumā to apli bija pielabojis aldaris un sadalījis visus iebraucamos ceļus uz vienvirziena, kā tas arī beigās tika atstāts. Tas tīri tehniski tur būtu pareizāk, bet tas aplis ir tik neliels, ka vismaz manējais telefons viņu vienkārši attēlo kā parastu krustojumu, tikai navigācijā pasaka, par to, ka "aplī brauc tajā izejā". Un ja tam aplim saliek visu ceļu kā "Mayor Highway", tad pat datorā nevar saprast, kur kas īsti pieslēdzās. Lietotāji, kam sanāk braukt caur to apli paskatieties, kā jums telefonos viņu attēlo, vai izšķir visus ceļus un uzraksties tepat forumā. Varbūt tikai mans aparāts rupji parāda. Bet nu ja visiem rāda vienādi varbūt viņus pārtaisīt sākotnējā variantā un apļa ceļus pārlikt kā "Ramps", lai datorā vieglāk saprast. Zemāk ir pašreizējais lietotāja aldaris variants, tikai to apli izdzēsu un pielaboju pārējos sīkumus.
http://www.bildites.lv/images/9y8b2d5it3y4klt703p9.jpg
Tad to mazo apli pa vidu bija ievietojis lietotājs "turists". Nezinu to situāciju kāpēc tas tā bija sanācis, bet nu vienkārši ja kaut ko netīšām sanāk sadarīt ne tā vai nezin ko un kā izdarīt labāk vai izlabot kaut ko ne tā sadarītu rakstiet forumā. Neviens pa galvu nesitīts Citādi sanāk šāda muļķīgas situācijas.
Re: Kartes labošana