Post by pepiiiino
mipol wrote: No jen aby nebylo výsledkem těch diskusí to, že mně, zkušenému Wazerovi, najednou odejmuli drtivou většinu "mých" oblastí ;-). Ale to bude asi chyba při vyřizování žádosti o přidání dalších. Zatím se neozvali.
Pán soutěží o Hamouna roku ? :lol: Koukal jsem, že Ti přidali i Šternberk a okolí ... :D
pepiiiino
Posts: 39
Has thanked: 4 times
Send a message
Using BB KeyOne ... Když máš talent, tak se neubráníš.

Post by rolfovo
Na tom mě víc znervózňuje jiná věc. A sice to, že každý může mazat co ho napadne a není cesta, jak mu v tom zabránit nebo alespoň jak to vrátit zpátky. Nějaký ko*ot se prostě rozhodne že smaže železnice tak je smaže. To se za chvíli může rozhodnout nějaký zapřísáhlý ochránce pořádku a smaže všechny radary, apod. V téhle anarchii asi nemá cenu se nějak moc snažit, protože stačí jeden pitomec a není cesty zpět :-(
rolfovo
Posts: 79
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by vikos
Můžu mít dotaz? Jak "válcujete" železniční tratě? To je to tu plné strojvůdců nebo s mobilem pod střechou, v kupé?

Já jsem onehdá zkoušel můj Garmin v Pendolinu, ale to má pokovená skla bylo téměř bez šance chytit nějakou tu čárku signálu.
A i pár strojvůdců se najde :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by Zirland
Železnice nemají vůbec smysl, nejlepší je smazat je.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
A vypadá to, že ještě nějakou dobu budou AM dostávat úplně všichni, snažil jsem se to prodiskutovávat s alfou, ale nedohodli jsme se...
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Lu-Ko wrote:Každý den se teď snažím pár km upravit, ale poslední dobou se velmi často stává, že mou práci nějaký idiot sabotuje. Nechápu dost dobře proč, ale veškeré mnou vyválcované a ještě neupravené segmenty převedl na silnice. Nedělal si hlavu s tím, aby je srovnal, ospojoval a promazal chybné. Pouze převedl a finito. Nestalo se mi to poprvé a to je důvod, proč je pro mě Waze jako navigace nepoužitelné :evil:
A kdo to dělá? Když se podíváš na detaily segmentu, tak tam je jméno člověka, který to editoval naposled.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zmatik
Osobně jako AM pro Brno nechávám železnice na pokoji, pokud jsou dobře trasovány a editovány. Vyválcované kousky někde přes dvorek, o kterých není jasné, co to je, ovšem mažu. Vzhledem k tomu, že mám dost práce s ulicemi, tak železnice needituji a nechávám na zeditování tomu, kdo je vyválcoval.
Zmatik
Posts: 41
Send a message