Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Glipko
No ked uvazim ako rychlo som preliezol cez ranky, tak naozaj aktivnych wazerov je na SK dost malo.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Grepa
Zatím to nejede. Vydrž prťka vydrž ;) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by shalafi on Wed Apr 02, 2014 11:06 am, edited 2 times in total.
Reason: [shalafi] duplikaty pomazane

Post by Grepa
vitj wrote:Nefungujou ani routing servery. Bud je to vetsi vypadek nebo vetsi upgrade. Uvidime podle vyjadreni, az to bude zase fungovat.
Jj, byl jsem zrovna na výpravě za lvy (Libavá) a prakticky po přejetí hranice vypadl server. Nejdřív jsem myslel, že internet a restartoval jsem , čiho snad pětkrát telefon a nic. Pak se kouknu do fóra
viewtopic.php?f=22&t=85745&p=747307#p747307 a ono to jde. Určitě jsem byl off víc jak půl hoďky. Samo, že když jsem už byl zpátky na svoji arei za servery hup a s úsměvem. Příště si vezmu do zálohy pastelky 8-) .
Není to až tak častá nepříjemnost, že? Čao váš sypač.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Může, mi někdo říci, kde je ve statistice ValMez :( . ;) .

Ne, teď vážně míněná otázka:
1/ Jsou ty nápočty jen přímo za city (Praha, Brno), nebo je v tom i blízké či široké okolí?
2/ Ostravsko se počítá v Brně nebo zatím těch 3-5 wazerů v nápočtu nejsou?
3/ A jsem tam Já, když se aktivuji na Valašsku, nebo až přirazim do Brniska ;) ?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
1/ děkuji, vyplněn další mozkový závit. Už delší dobu tam byla ozvěna ;) .
2/ vidím špatně položená otázka. Myslel jsem tento výpis. (Of topic: Jo neumím přilepit obrázek doprostřed textu :? )
3/ Chápu, excentrik do statistiky nepatří :? ;) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Attachments

Post by Grepa
Kéž by se přidala i ta severní Morava ;) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by guri211
Nocturno7: Bohuzial nie su, ale poznam sposob ako ich ziskavat (len som zatial na to nemal cas). Ak sa to chce niekomu programovat, dajte vediet :)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Chce to:
1. Zakladnu znalost bash a mysql (pre bash mam hotovy skript komunikacneho protokolu Waze, cize staci pouzit funkcie);
2. Vytvorit novy waze uzivatelsky account (da sa myslim jedine v novonainstalovanom klientovi), zapisat si prihlasovacie udaje a nasledne ho uz v klientovi nepouzivat (treba zadat svoje povodne prihlasovacie udaje);
3. Definovat si uzemie na ktorom sa budu sledovat uzivatelia (napr. cela BA - obdlznik s GPS suradnicami laveho horneho + praveho dolneho rohu).

Skript by mohol zapisovat do databazy kazdych X minut kolko mame aktivnych Wazerov v BA. Na zobrazovanie tychto udajov v grafe sa uz potom da pouzit cokolvek (napadlo ma mrtg).
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
fotrik: Bod 1 som uz spravil v noci, vedel by si mi helfnut s vytvorenim noveho usera a login udaje poslat sukromne? Plus ak by si chcel sledovat nejaku oblast, posli mi koordinaty :) Oblast by nemala byt prilis velka, lebo od urciteho zoom levelu uz Waze zobrazuje iba nahodnych wazerov. Cele mesto by malo byt este v pohode.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Ahoj Nocturno, potrebujem iba vytvorit novy ucet. Idealne je vytvorit ho na inom zariadeni ako pouzivas waze, aby si si nedokaslal existujuce nastavenia. Ak tam uz mas waze nainstalovany, treba ho komplet zmazat, nanovo nainstalovat, kliknut ze este nemas konto a vytvorit nejake. Potom mi prosim sukromne posli login a heslo. Nasledne toto meno a heslo treba z klienta zmazat a uz nepouzivat (bude ho pouzivat skript pre statistiky, tak aby sa to nebilo). Na danom zariadeni samozrejme nadalej mozes pouzivat waze, ale uz so svojimi prihlasovacimi udajmi.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia