Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Historia jazd

Post by
Ešte v sobotu som si na jazdy klikal a fungovali. Teraz v jazdách ostal len popis. Myslím, že by mi táto funkcia veľmi chýbala. Pri každom prihlásení začínam práve cez jazdy na vstup do jednotlivých regiónov.


Miki

POSTER_ID:16792688

1

Send a message

Post by b-007
foxitrot wrote:Ešte som to tu nevidel nikde spomenuté, ale narazil som na skript, ktorý ruší to hlúpe obmedzenie na 5 jázd na záložku a zobrazí ich pár desiatok: DrivesTabEnhancer.
Dík, tohle mi dost chybělo...
Po "upgrade" Waze jsme si v tomto dost pohoršili...A ani už nedoufám, že se to zlepší (hlavně ta historie je tam opravdu jen pár týdnu) a tím mě dost štvou, hlavně, že tam mají virtuální záznamy až nevím kam...Scoreboard také už vylepšují 1/4 roku, takže to asi dopadne stejně :-).
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Musíš bohužel počkat...lebo Waze. Už se mi načetly některé jízdy (určitě né všechny) do 26.10.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
jo tak nějak ;-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by charlie2806
Jak často se vám jízdy aktualizují?
Vrátil jsem se k Waze po odmlce a jezdím 3 dny a žádné trasy nevidím.
charlie2806
Posts: 23
Send a message
SGS 3
Liberec

Post by cztomi
Zdravím vespolek. Chtěl jsem psát dotaz, ale koukám, že nejsem sám. Tak vyčkám.
cztomi
Posts: 33
Send a message

Post by DjjDcz
v posledni dobe jsem na to taky koukal, ze se mi neukazuji vsechny jizdy, mam tam samy (cucky) pojizdky po brne, ale 4× cesta brno - znojmo - pavlice a zpet co jsem jel 1.11. nikde :)
a zaroven cca 14 dni mi v mobilni aplikaci prestali fungovat pratele, nikoho nevidim :( a to spolujezdec co sedel primo vedle me cekoval a taky nic . v cajku to asi neni ale co vono to zas pujde secko casem no ne :)
DjjDcz
Posts: 13
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by DjjDcz
trošku mám i podezření, nebo se mi to tak občas aspoň zdá, že se v pohodě nahrávají kratší jízdy, ale jakmile je to delší, hóóódně delší, štreka, tak néé vždy sem ji měl nahranou.
DjjDcz
Posts: 13
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by Dudek-
Je něco nového s historií ? Mě se stále nezobrazuje a nikde jsem nic nenašel co s tím.
Dudek-
Posts: 117
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Dudek-
V levo vydím všechny a na mapě nejde zatím nic. Snad to brzo pujde.
Dudek-
Posts: 117
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by foxitrot
Ešte som to tu nevidel nikde spomenuté, ale narazil som na skript, ktorý ruší to hlúpe obmedzenie na 5 jázd na záložku a zobrazí ich pár desiatok: DrivesTabEnhancer.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).