Post by vikos
Mám takový dotaz, zaznamenali jste nárůst uživatelů Waze ve vašem městě/ oblasti? já za poslední týden viděl na mapě v Ostravě asi 4 nové lidi, bohužel anonymní a se zákazem pingu ( datum založení měli od jednoho týdne do nula dní)...

Proč to píšu?

nenapadá vás způsob, jak takové lidi kontaktovat? na fóru asi nebyli, podle mě o něm asi ani neví, wiki asi taky nečetli. Nevím, jak zařídit, aby např. Zaznamenávali nové cesty ( případně i správně editovali -tzn. Přečetli si wiki a nebo Forum).

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
Na jednu stranu je super, že se počet uživatelů zvyšuje, ale nerad bych, aby v tom začli dělat bordel... Proto bych preventivně všem napsal Link na wiki + Forum... Jenže nevím jak, takže zůstane akorát to, že když si časem všimnu nějakého průseru v cartouche, napíšu tomu kdo ho udělal.

No uvidíme, třeba zbytečně stresuju
:)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
staci im napisat PM tu na fore, pride im z fora upozornenie mailom na novu spravu.
To mě taky napadlo a když mají nastavenou přezdívku, dělám to, ale jak na anonymní? Přezdívku nezjistím, takže nevím komu psát

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
taky nemusí být pravda -dneska jsem viděl nováčka, registrace před 26 dny a měl 8 bodů - ten se do týdení topky nedostane ani náhodou :(
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
Já dneska psal zprávu lidem /novým , co jsem viděl na Ostravsku v posledním měsíci.. uvidíme jestli si přečtou aspoň část pro nováčky a nebo wiki :)
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
ventilCZ wrote: Na jednom úseku, kde už existuje trasa nováček přidělal další dvě, takže tři stejné záznamy tras paralelně vedle sebe.
a) první z nich zavedena (schválena "naším" AM) - ponechána
b) druhá z nich, kterou nováček zaznamenal, byla schválena jistým (nejmenovaným) chomutovským AM s právy po celé republice :-) - označil jsem našim AM ke smazání
c) nováček nelenil a už nakreslil třetí trasu - opět označena jako pending for deletion

Holt našim AM nezávidím :-(
+
LiborA wrote:Důležité je lidi upozornit, ať využívají funkci navigovaní, aby se jim stahovali aktuální mapy, jinak budou stále kreslit stejnou cestu znovu a znovu v domnění, že v systému není.
na jaké platformě?
Android:
já mám mapy aktuální - dokonce se mi samy aktualizují po změně i bez navigace... jen jde o to, že když jedeš s pořád zaplýn mahráváním, tak se občas u již existující nakreslí další "o pár metrů" vedle... ty je pak třeba mazat. Spíš by to chtělo lidi naučit, at zapnou válcování, jen když jedou mimo již hotovou oblast 8-)
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
tak to je zajímavé - teda spíš smutné ... :(
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
no já sice taky naviguju co to jde, ale na chyby routování se mi jeví lepší live map - přeci jen nejezdím po celé své oblasti a přes live map je to i rychlejší ;)
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
Zirland wrote:Dneska bylo docela rušné ráno v Praze. Práce na Spořilovské způsobily kolaps v dopravě. Jenom upřesním, že ty chit chaty jsou informace o stupních dopravy, objízdných možnostech a podobná diskuse. Tentokrát žádné bezduché tlachání.
Vypadá to dobře :) Info o dopravě v Praze už začíná být "k něčemu"... teď už to jen roztáhnout i do jiných částí ČR :)
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
ventilCZ wrote: Nedávno jsme tu řešili kauzu "Hoopoe", kterému jeho extempore schvaloval i libora (omylem samozřejmě). Zarazilo mě, jak může tento nováček šplhat strmě vzhůru po scoreboardu a už dohání (bodově) severomoravské area managery. Ten hňup (s prominutím, ale už mě fakt se*e) totiž jezdí neustále se zapnutým válcováním (a nepřesnou GPS - že by "Galaxy S" :-) a Waze mu to žere a láduje mu bod za bodem.

Já mám Vítkovsko po nedávném odmazání, zase celé počárané jeho válcováním paralelně se stávajícími cestami. Jak odchytit uživatele, který si prostě jen stáhl nějakou app do mobilu a aniž by se ji naučil používat, tak akorát komplikuje situaci ostatním. Neexistuje něco jako "Waze ban" ? :-)
Hoopoe se tu někde řešil? nějak jsem si nevšiml, mám mu něco vyřídit?

BTW nemá Galaxy S, ale můj starý ASUS p552w - měří přesně, akorát nevím proč ve waze app (pro WM) občas nechytá signál (hlavně ve vyšších rychlostech má problém s předáváním připojení mezi BTS) a tím pádem si nestáhne mapy - kreslí pak znova.

Domluvím se s Hoopoe, aby kreslil jen tam, kde ještě nejel (cíl byl, že jako mašinfíra zakreslí do waze kompletně všechny železnice kde se pohybuje - aby bylo v mapách vidět přejezdy a mapy vypadaly více reálně (ne jen bílé plochy)+ zakreslit Bohumín, kde se dost pohybuje)
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko