Post by foxitrot
jozko82 wrote:Stacilo by, keby boli aktualne. Aktualne su neaktulalne ;-) Mam max. vcerajsie jazdy :-(
jozko82 wrote:Predpokladam, ze jazdy su tu u vacsiny neaktualne, ci som v tom len sam? Zasa sa vo waze len nieco zaseklo, ako zvycajne? ;-)
Momentalne mam 25.9.-21.10. (t.j. vcera rano), posledny den a pol naozaj zatial chyba. Je pravda, ze uz tu boli aj casy, ked sa jazdy objavovali uz po hodine, ale vyvalo aj horsie :lol: Povedzme ze ten den a pol "da sa".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
ma5jkl wrote:Ako bonus mam teraz o 600 bodov menej ako vcera, ked som nemal kompletnu historiu jazd. Ma niekto este podobny problem? Mozno sa oplati este pockat a spravi sa to alebo zeby nebodaj nejaky restore databazy?

edit1: v jazdach uz mam povodny pocet bodov, v dashboarde zatial ten o 600 nizsi, asi sa oplati cakat :-)
V dashboarde mám na webu dlouhodobě přibližně minus 2000 bodů. Je to další zvláštnost ve waze, ovšem to není to co by mne trhalo žíly.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
jozko82 wrote:Stacilo by, keby boli aktualne. Aktualne su neaktulalne ;-) Mam max. vcerajsie jazdy :-(
Vítáme tě na fóru jozko82.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Lubik82
Stacilo by, keby boli aktualne. Aktualne su neaktulalne ;-) Mam max. vcerajsie jazdy :-(
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
GinBook wrote:
Vítáme tě na fóru jozko82.
Dakujem :-)
Predpokladam, ze jazdy su tu u vacsiny neaktualne, ci som v tom len sam? Zasa sa vo waze len nieco zaseklo, ako zvycajne? ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
Nerd-26 wrote:no mne dnes naskocili (zatial) 2 jazdy z 22.10 a maju oznacienie yesterday :)
To same u mna. Waze nam to davkuje po kvapkach. Asi ma problemy s prostatou :lol:
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
To teda trvalo: status.waze.com :-(
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by ma5jkl
Ja som este pred dvomi hodinami nemal natiahnute vsetky jazdy z vikendu ale teraz je uz vsetko ok.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Ako bonus mam teraz o 600 bodov menej ako vcera, ked som nemal kompletnu historiu jazd. Ma niekto este podobny problem? Mozno sa oplati este pockat a spravi sa to alebo zeby nebodaj nejaky restore databazy?

edit1: v jazdach uz mam povodny pocet bodov, v dashboarde zatial ten o 600 nizsi, asi sa oplati cakat :-)
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
mne sa jazdy nahravaju cca s 2 dnovym meskanim ale ako spominal DjjDcz, 1.11. ani jedna jazda.. Asi bol niekto po Halloweene privelmi akcny a zmazal vsetkym spomienku na cestu domov z party.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»