Post Reply

Historia jazd

Post by MikiPD
Ešte v sobotu som si na jazdy klikal a fungovali. Teraz v jazdách ostal len popis. Myslím, že by mi táto funkcia veľmi chýbala. Pri každom prihlásení začínam práve cez jazdy na vstup do jednotlivých regiónov.


Miki
MikiPD
Posts: 15
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:16792688

1

Send a message

Post by vlado_s
Meškanie je 1,5 dňa, detto aj URka.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by porubcan
Tu nespravnu cenu najprv zrusit ako "nie je v ponuke". Pripadne v okoli skontrolovat vsetky benzinky. Waze vyhodnocuje ci zadavana cena je v sulade s okolim.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
Last edited by porubcan on Thu Oct 24, 2013 6:02 am, edited 1 time in total.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by petk0
Mne uz zmazali tolko jazd ze do cestakov pouzivam metodu "cucanie z prsta". Je to rychlejsie hotove. Staci do google map nahodit trasu a prisposobit tankovacim blockom. Skoda, funkcia sa mi pacila, ale bolo s tym aj dost vela roboty. Zisiel by sa nejaky archivator na lokalny disk.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by Pali65
Nerd-26 wrote:no mne dnes naskocili (zatial) 2 jazdy z 22.10 a maju oznacienie yesterday :)
vcera ma ale zarazila ina vec, bol som v Šahách a pri zadavani cien benzinu mi yskocila hlaska "prepacte ale vami zadane ceny sa zdaju byt nerealne" :D a pritom na jednej benzinke svieti cena 139€ za liter nafty..
Mne minule napísalo niečo na spôsob - "Ako začiatočník nemôžete zadávať ceny paliva...", čo ma pri 300k+ bodoch celkom pobavilo.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by nerd-26
no moja historia jazd zatial uspesne ignoruje 23.-24.oktober (cca 500km) z 25. mi chyba polovica a 26. mam uz komplet :D
nerd-26
Posts: 101
Has thanked: 3 times
Been thanked: 47 times
Send a message
motorola moto X kit kat 4.4.2 waze 3.7.8.0
HTP-S (es ako služobná)

Post by nerd-26
no mne dnes naskocili (zatial) 2 jazdy z 22.10 a maju oznacienie yesterday :)
vcera ma ale zarazila ina vec, bol som v Šahách a pri zadavani cien benzinu mi yskocila hlaska "prepacte ale vami zadane ceny sa zdaju byt nerealne" :D a pritom na jednej benzinke svieti cena 139€ za liter nafty..
nerd-26
Posts: 101
Has thanked: 3 times
Been thanked: 47 times
Send a message
motorola moto X kit kat 4.4.2 waze 3.7.8.0
HTP-S (es ako služobná)

Post by MikiPD
Prišiel som domov s všetko funguje. Neviem či je to operačným systémom, ale doma na Macu v Chrome ide v robote no XP Chrome nie. Ešte skúsim zajtra, hádam že uz to pôjde. Vy ste na tom ako?


Miki
MikiPD
Posts: 15
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by MagicOfLA
Na tých sa už dávno spoľahnúť nedá, už tak rok mi beží paralelne pri vejzi GPSLogger.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message