Post Reply

[L3] Rajka HU

Post by ma5jkl
Viem ze toto je SK forum ale v Rajke byva vela Slovakov tak skusim najprv tu. Prosim neukamenujte ma :-)

Mohol by niekto pripojit https://www.waze.com/editor/?env=row&zo ... =235445364

a povolit vsetky odbocenia?

Dik.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times

POSTER_ID:16806214

1

Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by foxitrot
Podpichuješ? ;)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by ma5jkl
zakresloval som to podla toho ako som to realne presiel bez ohladu na podklad...http://s11.postimg.org/5s2bxc6fn/image.jpg
nieco mi uslo? mam posuvat aj oproti gps suradniciam z telefonu?

k tym hraniciam obce... je to nova cast rajky a bude sa tahat dozadu (ten zakresleny "vejar" sa bude roztahovat dalej) ale je mimo tabul obce, mam radsej dat no city? Necham si poradit.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
Last edited by ma5jkl on Fri Nov 01, 2013 6:28 am, edited 1 time in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Lavu stranu robil uz niekto predomnou, ked pojdem najblizsie do Rajky tak to tam pochodim. Ja som upravoval len ulice na vychod od Faskert ulice tiez podla prejazdu, takze relativne to moze byt ok.
http://s12.postimg.org/65kn8jhjx/rajka2.jpg

Domy uz stoja aj v ten severnej novej casti aj v ten juznej takze necham to ako Rajka a ulice casom dodam.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by marcedli
if you have any problems, discuss it first with your community managers guri or foxitrot, then with us. Waze is international.

Thx, Marcell
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by vlado_s
v HU boli až taký precitlivelí, že odrezali územie množstvu SK editorom, ale nevidím problém to pripojiť.
Tu je posun 25; 0m ale segmenty sú zakresledné v posune až 50; 0m. Veľkú časť robili Szikra, ale môže sa Ti trochu špiny ujsť tiež. Ešte skontroluj hranice obce.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Máš to super podľa gps prejazdu (ktorý sa môže odchyľovať od skutočnej gps pozície ale presnejšie to nateraz nemáš/nemáme).
Ten posun som myslel tu:
Rajka.jpg
(41.8 KiB) Downloaded 255 times
Na pravej stane si niečo editoval a je to trochu posunuté... je tam posunu leteckých snímkov voči skutočnej pozícii. Ľavá strana je na tom ešte horšie, nie je to Tvoja chyba, len píšem že to tak.

Ak sú tam už postavené domy, tak to daj ako Rajka, aj sú tam iba cesty, tak je malá šanca že sa tam bude chcieť niekto navigovať ako do Rajky.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
OK. Ten posun mi teraz vychádza až na 45x10m. Ak si nainštaluješ Aerial Shifter tak si budeš môcť posunúť podklad. Pozor funguje to iba v anglickej verzii WME.

Mal si tam veľa reverse connection, ktoré vznikli po tom čo si zjednosmerňoval ulice. Na ich zobrazenie je tool ale ešte nemáš L3, aby ti ich zvýraznil. Zatiaľ sa tým nemusíš zaoberať a aktuálne revcon som odstránil.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
My nemáme žiadny problém :)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message