Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Kebb01
ad 1) z města je odbočení doleva povoleno zde - 49°55'40.795"N, 17°56'6.357"E, těch "soukromých cest" jsem si nevšiml, předělal jsem je na "obslužné komunikace"
ad 2) jenom nápad, který jsem měl, když jsem uvažoval, jak připojit benzinku u Globusu z kruháče, je to tam z kruhového objezdu doprava - doprava
ad 3) moc nevím, co tím myslíš (sindelm), ale ok, edituji chvíli a připadlo mě dobré, kdyby navigace hlásila, že se mám držet v pravém pruhu, minout ostrůvek...
ad 4) souhlas, kdybych mohl, udělal bych to ;)

Každopádně díky za koment
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Pro GinBooka:
asi vše :)
doplnil jsem ještě do úvodního příspěvku body 5 a 6, ty ostatní, co jsme tady debatovali se sindelmem, jsou asi na uvážení někoho zkušenějšího, než jsem já :)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
GinBook wrote:
Kebb01 wrote:Pro GinBooka:
asi vše :)
... jsou asi na uvážení někoho zkušenějšího, než jsem já :)
Tož máš L3, už bys mohl něco vědět ne. :)
Moje nápady jsou výše a proto je asi Těšínská zamčena na L4, abych v tom se svou L-trojkou neudělal bordel ;) :)

Bod 1) snad vyřešilo to, že jsem "soukromé komunikace" opravil na "obslužné"
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Last edited by Kebb01 on Tue Nov 05, 2013 10:06 pm, edited 1 time in total.
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
sindelm wrote:ad 1) odboceni hlavne neni povoleno zde

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =176089843

a druhym prijezdem jsi se tam nemohl dostat, anzto byl private.

ad 3) z letecke mapy to vypada, ze se nemas v pravem pruhu drzet, ale odbocit z nej vpravo a ostruvek nechat po leve ruce. Pochopitelne nevim, jestli se tam neco nezmenilo od doby snimku.
Jj, to vím :) ad 1) "private roads" jsem opravil, mea culpa, takže je na GinBookovi :) , aby povolil vjezd na benzinku Globus od kruháče
ad 3) asi jsem si špatně vyložil, co to znamená "držte se v pravém pruhu" :) budiž, je to na domluvě a udolal jsi mě :) bod 3) odvolávám ;) A ještě si rýpnu :) -> vjezd z ulice Těšínské do ulice Jiráskovy je podobný případ jako z Těšínské na parkoviště u TESCA o 100m blíže k centru (to mě navedlo na myšlenku, udělat tam "odbočovací pruh")
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Last edited by Kebb01 on Tue Nov 05, 2013 10:19 pm, edited 1 time in total.
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
GinBook wrote:Buď se mi vypnul mozek nebo nevím o čem to dneska je....
to je mi líto :)

Každopádně rekapitulace:
Ad 1) opraveno a upraveno
Ad 2) odvolávám
Ad 3) vzdávám se
Ad 4) připojit "odbočovací pruh" na Zámecký okruh
Ad 5) Je Těšínská ulice/silnice I. nebo III. třídy? (Já jsem pro III. třídu podle http://geoportal.jsdi.cz/geoportal_RSDCR/default.aspx)
Ad 6) Zakázat vjezd do ulice Komenského (mezi Mendelovým gymnáziem a Muzeem)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
GinBook wrote:
Kebb01 wrote:
GinBook wrote:Buď se mi vypnul mozek nebo nevím o čem to dneska je....
to je mi líto :)

Každopádně rekapitulace:
Ad 1) opraveno a upraveno
Ad 2) odvolávám
Ad 3) vzdávám se
Ad 4) připojit "odbočovací pruh" na Zámecký okruh
Ad 5) Je Těšínská ulice/silnice I. nebo III. třídy? (Já jsem pro III. třídu podle http://geoportal.jsdi.cz/geoportal_RSDCR/default.aspx)
Ad 6) Zakázat vjezd do ulice Komenského (mezi Mendelovým gymnáziem a Muzeem)
4) připojeno
5) I. třída
6) je to soukromá cesta, takže naopak povoleno pro ty co tam pojedou.
Nu dobrá tedy :)
A ještě ad 4) povolit vjezd z Těšínské ;)
ad 5) nejsou podklady z Ředitelství silnic a dálnic důvěryhodnější než mapy na seznamu či googlu?!? Existuje nějaký 100% důvěryhodnější zdroj o silnicích?

Každopádně díky za trpělivost ;)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
GinBook wrote:dej mi permalink k bodu 4.

5) běžně jsou mapy.cz aktualnější než oficialní zdroje. osobně používám openstreet map.
Ale musí se použít více kombinací při ověřování zdrojů a také svoji hlavu. :)
Občas je to sranda a vice se nás nemůže shodnout jak to vlastně je.
ad 4) https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... =235974972 - já tam stále vidím, že z Těšínské není povolen vjezd na Zámecký okruh
ad 5) Dobroš ;) Budu se řídit radou zkušenějšího ;)

ad XY) jdu spát ;)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
GinBook wrote:Podle všeho jde hlavní trasa na sever po 11ce (později bude pokračovat obchvat severně nad Opavou).

Ta původní 11ka je dneska asi silnice III. třídy, ale jistý si tím nejsem. V každém případě jsem to ponížil na tu III. třídu.
sindelm wrote:Vzhledem k tomu, ze to puvodne III nebyla a ted to III je, tak bych jako novejsi udaj bral tu III. Jinak kousicek obchvatu je zprovoznem, mozno se presvedcit na streetview. I tranzit je tudy smerovan. Tak jim dejme/nechme pres mesto III.
Jojo, tak tomu je i podle mého, původně to byla I/11, ale ta se postupně překlání na severní obchvat, který se pomalu, pomaličku staví.

Bylo to asi náročné :) ale děkuji oběma za spolupráci a konstruktivní debatu ;)
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by sindelm
Jaky ma smysl natahnout ty nove segmenty az na komunikaci kam se maji pripojit??
Kdyz zustanou trochu odtazene, snadno se zjisti, co je treba doplnit, takhlee se musi vse oklikat...
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message

Post by sindelm
ad 1) neni tam povoleno odboceni z hlavni a navic druhy pripoj a prujezd a vyjezdy jsou "soukroma cesta".
ad 2) proc?
ad 3) proc? podle letecke mapy to nevypada, ze by tam byl prubezny pruh, ktery se odklani
ad 4) tady by to davalo smysl, ale udelat to muze nekdo, kdo tam muze editovat.
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message