Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by guri211
Presne tak ako pise Suik, nemusis cakat na dalsie nazory :)

Radar = Trvalo umiestnene zariadenie s fotoaparatom. Pred pridanim do Waze treba otestovat ci funguje, t.j. prejdes tadial o >20 km/h rychlejsie a pockas ci ti pride vyuctovanie (to bol samozrejme for :D )

Hliadka = Zastavujuci policajti (s radarom aj bez neho)

Miesta kde casto meraju sa neoznacuju. Oznacuje sa iba vtedy, ked tam skutocne je hliadka.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Ja sa tiez priklanam k nazoru: Infotabule nereportovat, bez milosti mazat.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
petk0 wrote:Napriklad informacie o stretavkach nemusia zaberat miesto ked sa ziadne nekonaju.
To je subforum, nie prilepeny post, takze to tam zostat musi.

A ano, suhlasim s tym aby sa tento thread prilepil, len sa musia aktualizovat udaje v prvom poste.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by HausO
Zdar, mam dotaz.
19.10. jsem jel rano do BA a jelikoz tuto cestu jezdim docela pravidelne
chtel jsem si oznacit vsetky kamery (waze kamery nema tak som daval radar)
bral som to ako POI v klasickej navi, ale potom som zistil ze to davam vlastne vsetkym.
Oznacil som cca 1o kamier a 4 policajne hliadky, takze kdo ste isli po 8:00 z Prahy po D1
resp. D2 tak sora za to vytabulkovane more.
Horsie bolo ale zistenie ze pri ceste spat uz nebola oznacena ziadna kamera ci radar,
preto by som chcel vediet:

1) ako oznacit nejaky stacionarny radar ktory tam je a "vzdy" bude ?
2) ako oznacit nieco len pre svoju informaciu ?
btw, pridal som napr radary na ulici Jana Zelivskeho, Praha (nove 50 resp. 300m od krizovatky s vinohradskou), ale tiez vzdy zmiznu,
aj ked som videl ze v livemap su na vinohradskej nejake :stacionarne: radary

dalej k upravam map
3) skutocne musim na konci kazdej ulice ukoncit "valcovanie" a zasa zapnut pre pokracovanie na novej ulici alebo sa to v cartouch da nejako rozumne rozdelit ?

dik za info

PS:
nechce sa niekomu napisat hack ktory by simuloval GPS ?
stacilo by potom behat mysou po google maps (koordianty z mysi by sa posielali ako GPS poloha)
a hned by boli vyvalcovane stovy kilometrov
HausO
Posts: 8
Send a message

Post by Hmiro
Mam problem s novonainstalovanym Waze. Nedá sa mi zadať, adresa domov, adresa práca, cielove miesto navigácie?
Hmiro
Posts: 2
Send a message

Post by Hmiro
Mam problem s novonainstalovanym Waze. Nedá sa mi zadať, adresa domov, adresa práca, cielove miesto navigácie?
Hmiro
Posts: 2
Send a message

Post by iTukan
Mám začátečnické dotazy.
První co mě trápí je, že nemohu povolovat odbočování na křižovatkách, které jsem i projel. Např. když už byla křižovatka vytvořena někým jiným a já tam napojil další silnic.

A co mě teď trochu "štve" nejvíc je to, že v mém okolí se připojil user "fotrik", který mi edituje trasy co jsem "vyválcoval" a já s tím pak už nemůžu nic dělat. Ať si je klidně připíše k sobě, ale nejhorší na tom je, že je zadává špatně - špatný typ silnice, nepovoluje průjezdy přes křižovatky patřičnými směry, atd. Vše se děje v okolí Židlochovic. Poraďte co s tím mohu dělat... S tímto přístupem se na to brzy vykašlu, chtěl jsem doplnit okolí, moc tu toho není. Ale nechce se mi dělat něco zbytečně.
iTukan
Posts: 23
Send a message

Post by iTukan
Diky, napisu mu.

Jeste jeden dotaz...
Needitujete nekdo mapy na Macu? Zkouším všechny prohlížeče co mám (Safari, Chrome, Firefox) a vždy to chvíli (pár minut jede) a pak nejsem schopen ani vybrat silnic, musím zkusit jiný prohlížeč, chvíli to zase jede a tak stále dokola. Takhle se s tím nedá dělat... :(
iTukan
Posts: 23
Send a message

Post by jarda62
promin ale i když nevalcuju a dostanu se do mist kde nejsou vyvalcované silnice a zacnu valcovat tak se mi nevím jak to presne napsat nactou vsechny silnice od zapnutí aplikace i ty co jsem nevalcoval.
jarda62
Posts: 8
Send a message

Post by Jouda
Mám podobný problém jako malcor.
"No permissions" se mi objevuje téměř neustále. Je to chyba systému nebo mám třeba ještě málo bodů na editaci? Například mě nejde přidat chybějící obec na komunikaci, která už existuje a vytvořil jí někdo jiný.
Díky
Jouda
Posts: 24
Has thanked: 1 time
Send a message