Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by pohnljiri
vazne netusim, jak si to udelal.. ale od kliknuti na tvuj odkaz, se mi uz zobrazi plne editace map, tak jako drive.. prima.. tak jeden problem vyresen..

jeste resim, proc mi casto pada castecne O2 operator, kdyz mam zaply waze..
data mi fungujou, ale nikam se nedovolam a nikdo se nedovola me..
asi to bude delat primo OS ci mobil..kdyz mi data jdou.. otazkou je, jak se toho zbavit
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
foxitrot wrote:
BlackReider wrote:vazne netusim, jak si to udelal.. ale od kliknuti na tvuj odkaz, se mi uz zobrazi plne editace map, tak jako drive.. prima.. tak jeden problem vyresen..
Ak by si este niekedy mal taky problem s editaciou, ako si spominal na zaciatku, skopiruj a zverejni Permalink (vpravo dole v okne WMEditora).
dekuji ti za new tip.. pouziju ho hned

:( tak jsem tam kde jsem byl :(

https://www.waze.com/editor/?zoom=2&lat ... TTTFTTTTFT

proc mi to dela? asi delam neco spatne..

postup pristupu na "update map":
waze.com -> Live Map -> Update Map

jednak mi to mrsi mapu (earth s foto) a nvs ne vse mi to nacte
https://www.waze.com/editor/?zoom=2&lat ... TTTFTTTTFT

snad to uvidite stejne.. popripade sem hocim screen :(
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
vejpuste wrote:
BlackReider wrote:Libore:
v mobilu si zanesu nejake ty poznamky popr. valcovani a v pc zpracuju.. ale jiz delsi dobu nemohu, protoze se mi zadny update map poradne nenacte.. nevidim ani me vyvalcovane cesty, ani ulice, ani me poznamky, nic..
Neslo mi dohromady padani site operatora pri praci v aplikaci Waze. Aplikaci ja myslim Waze klienta. Ty jsi myslel webovy editor a ze mas PC pripojene pres mobil.
Se zobrazovanim projetych cest maji aktualne problem vsichni : Waze status.
Libor
k padani operatora
app waze = waze klient.. asi jsem to napsal nepochopitelne

jde o to, ze mam spustene waze (na mobilu.. naviguju) a z niceho nic mi to vyhledava sit a to i ve mestech..

asi to bude nedostacujicim HW ci vnitrni pameti mobilu
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
foxitrot wrote:
BlackReider wrote: :( tak jsem tam kde jsem byl :(

https://www.waze.com/editor/?zoom=2&lat ... TTTFTTTTFT
proc mi to dela?
Keď zmeníš www na world, tak ti to pôjde.
asi delam neco spatne..
postup pristupu na "update map":
waze.com -> Live Map -> Update Map
Áno, všetci rozumieme, v čom je problém. Nie v tebe ale vo Waze programátoroch.
Pokračovanie neskôr, je to na dlhšie, visím na mobile.
JEEEE DEKUJUUUUUU
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
Suik wrote:a pre Teba BlackReider celkovo odporucam sledovat status.waze.com ;), aby sa dali dokopy nejake tie newstarter-dudlikar linky ;)
dekuji za link, ale jak jsem psal v prvnim prispevku.. jsem rad, ze jsem nasel CZ skupinu.. pac nejsem na jazyky :)
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
guri211 wrote:
BlackReider wrote:2) casto mi pri spustene app pada sit operatora
dodatek: pouzivam samsung galaxi mini
Skus si pred spustenim Waze v aute vypnut WiFi. Ak si pripojeny k WiFi (napr. na parkovisku pred domom este chytas domacu WiFi) a nasledne stratis signal, Waze sa (nevedno preco) nevie prepnut na mobilnu siet, napriek tomu ze v inych aplikaciach funguje. Nepomoze ani restart Waze, pomoze jedine restart celeho telefonu.

Sprava sa mi to presne tak isto na Samsung Galaxy S2.
Dekuji za tvuj nazor ale tim to nebude.. wifi pouzivam, ale jen kdyz jsem v dosahu.. a vzdy ji zapnu.. a pri odchodu vypnu.. jsem uz zvikly toto delat leta..

k padani site operatora.. je divne, ze data mi taha.. ale nikdo se mi nedovola a ja nikam taktez ne.. Jak uz mi jeden napsal, muze to delat jen nedosatatek interni pameti telefonu..
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
pleswi wrote:Domnívám se že telefon by při nedostatku paměti měl sestřelit všechno co mu brání přijmout hovor a ne hovor odmítnout

Odesláno z mého HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e pomocí Tapatalk 2
to je pravda ale nedokazu si jinak vysvetlit vypadek site uprostred mesta :(
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
Panove, prosim, drzme se tematu:

Vcera jsem po delsi dobe jel na waze. Mam jsem stahlou nejnovejsi vezri waze. Zapomente na wifi (jak kdyby neexistovala) jedu jen na datovou sit operatora. V prubehu cesty mi hlasi "Vyhledavam sit". V tuto dobu vidim ve statbaru ikonu, jak mi telefon udajne taha data (moc tomu ale neverim, i kdyz se mi cesta zobrazuje), zaroven vsak jsem nedostupny na volani a sms.
Pokud mam hlasku "Vyhledavam sit" ve waze, pak mi telefon nevytoci cislo, kdyz chci nekam zavolat. Toto trva i par minut, co hlaska zmizi. Az po dalsich par minutach se pri pokusu o vytoceni nejakeho cisla napise klasicky text o spojovani a vyzvani.

Rad bych zjistil cim to je a vyresil to :( Jak jsem psal v prvnim prispevku, nejsem jazykove schopny, abych napsal na support nebo tak, tak doufam, ze mi zde nekdo pomuze...
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
pleswi wrote:Já bych to skoro viděl na O2 guru treba by ti to dokozal vysvětlit protože to je na jednu stranu problém sítě. stane se mi že jedu ztratí waze signal a když zkusim otevřít prohlížeč tak internet opravdu nejde i presto že ikonka občas zobrazuje provoz ale volat mi přitom vzdy šlo a bylo to povětšinou do minuty v pořádku

Odesláno z mého HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e pomocí Tapatalk 2
Osobne bych to videl na chybu v app v zavislosti na mobilu..a to uz jen z toho duvodu, ze jakmile nepouzivam waze.. tak nemam nikdy zadny problem se siti.. a vzdy jsem pristupny.. jak datove tak telefonicky
pohnljiri
Posts: 15
Send a message

Post by pohnljiri
vejpuste wrote:Me se kdysi stavalo, ze se telefon tvaril jako ze ma signal, ale neslo se na nej dovolat. Data jsem tam zadna nemel, ale priznaky jsou podobne.
Zkousel jsem s operatorem vsechno mozne, vymenu SIMkarty (zkouseli ji v prodejne v nejake ctecce a rikali, ze by mohla delat problemy), zesileni signalu na bunce i nejake dalsi veci. Otravoval jsem je s tim docela dlouho. Nic moc nepomahalo, krome vypnuti a zapnuti telefonu, ale clovek netusil kdy. Pak se k siti zaregistroval znovu a zacalo to fungovat.
Nakonec jsem stary telefon vyhodil a s novym to nedelalo, takze na 99% chyba telefonu. Proste zacal ztracet pripojeni k bunce i kdyz byl na jednom miste a nikdo nedokazal zjistit proc.
Byl to stary levny telefon, ale pokud by to zacal delat nejaky drahy, nevim co bych s tim delal. Servis i zaruka by byly asi narocny, kdyz se to projevuje nahodne a po nejake dobe. To jsou nejhorsi chyby na odhaleni.
Pokud se Ti to podari vyresit, napis sem typ telefonu, opertora a vysledek, urcite to bude zajimat hodne lidi.
Libor
Chybu co popisujes se jevi velice stejne jako u me.. taktez se to opravi po restartu tel, jak pises..

Jedna se o Samsung Galaxi mini za 2tis.. takze jeden z nejlevnejsich, o kterych nemuzu moc ocekavat.. treba to bude casem dobre, az si nekdy mozna poridim jiny tel..

Dekuji za tve vyjadreni, kdybych prisel na to, jak to odstranit (coz predem pochybuju) urcite bych to sem hodil..
pohnljiri
Posts: 15
Send a message