Post by shalafi
grafik wrote:Dnes som tiež mal možnosť odskúšať ako sa to obnovuje. Videl som ako sa pomaličky smerom ku mne približuje shalafi. Ako rýchlo ťažko povedať lebo bol v dosť veľkej zápche, niekedy sa to hýbalo dosť rýchlo inokedy to dlho stálo. Prešiel okolo mňa, ale ktoré auto netuším :lol:
Bolo to priemerne asi 17 km/h :D v zapche som bol od Ivanky pri Dunaji az po krizovatku Bajkalska/Vajnorska (kde si myslim stal ty) .. ja som ta tiez videl, ale nevedel som co si o tom mam mysliet, ci to neobnovuje poziciu alebo fakt stojis 30 minut na mieste :? ked nabuduce prejdem okolo, hladaj sivy Golf LV-880CY :lol:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
hmm, vyzera to tak, ze sa nic neaktualizuje ak stojim na mieste (staci ak pohnem trochu mapou a aktualizuju sa mi pozicie wazerov aj ping / chat, ale inak nie) .. ak sa hybem, je vsetko ok
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by Stormer
S tím potkáním na silnici... jak je to s updatovaním pozic wazerů na mapě telefonu? Jak často se jejich poloha updatuje? Uvidím zhruba reálnou polohu, když budu poblíž někoho nebo se poloha updatuje 1x za xxxx minut?
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
Vikos wrote:Já dneska jel v Ostravě a potkal - teda spíše nepotkal, ale když jsem s blížil ke křižovatce, psalo mi to, že před 30 sec tam bylo omezní - průměrná rychlost 30km/h... zřejmě tu někdo je, ale nějak se aktivně nevěnuje aktualizaci map :(
vsechny kdo tohle zazili a mysli si, ze je to jinej wazer asi zklamu.... waze si dela s traffic reportama co chce a reportuje je uplne na jiny segmenty, nez po kterych zrovna jedeme.. takze to co jsi videl, je pravdepodobne tvuj report, ale poslanej nekolik segmentu dopredu misto na segment, po kterym jedes.. dela to bezne... (nemusi to tak byt na 100%, mohl to byt i jiny wazer, ale ja takovej report vidim tak 20x denne a to jezdim po okreskach, kde jiny auto skoro nepotkam ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by tex232
Poznávací znamení na srazu - pecen chleba v podpaždí...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Pokud bude mít každý svůj pecen a pak bychom si je v hospodě vymňenili tak si už vlastní jídlo neneseš...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
GinBook wrote:Jste jak spekulanti na trhu... :)
To je z vtipu o právníkách
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by vikos
Já dneska jel v Ostravě a potkal - teda spíše nepotkal, ale když jsem s blížil ke křižovatce, psalo mi to, že před 30 sec tam bylo omezní - průměrná rychlost 30km/h... zřejmě tu někdo je, ale nějak se aktivně nevěnuje aktualizaci map :(
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by Zirland
Včera jsem viděl na mapě dva wazery potkat se na Vinohradské v Praze. Jeli proti sobě a podle všeho se nesrazili :) Ale sám jsem ve skutečnosti ještě nepotkal.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Stormer wrote:Uvidím zhruba reálnou polohu, když budu poblíž někoho nebo se poloha updatuje 1x za xxxx minut?
Podle mého pozorování bych řekl tak jednou za 30 sekund až minutu.

EDIT: Dnes ráno jsem zcela empirickým výzkumem a pozorováním zjistil, že k obnovení polohy na mapě dochází vždy po 120 sekundách. Děkuji Hp530 za praktickou demonstraci.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"