Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
porubcan wrote:
foxitrot wrote:Forum Posts su spolocne. Oficialne 44 * 2/3 = 29.333, takze asi preto tych 28 :mrgreen: Podla mna je to 44 * 0.64 = 28.16 :geek:
zle ratas, za kazde 3 prispevky su 2 body.
takze 44/3 = 14,66 (resp. 14 a zvysok su 2) -> 14 * 2 = 28
za 45 prispevkov to bude 30 bodov
Ved vravim ze "oficialne". Inak ten zvysok 2 nemozes len tak zahodit :P
Je viacej konstant, ktore nesedia s oficialnymi hodnotami.

Hladam niekoho, kto ma vela forum posts a nula km/alerts/edits/URs/... na druhej infrastrukture. Uz som diskutoval s AlanomOfTheBerg, ale ten ma na INTL aj vela jazd, takze nie je dobrym kandidatom. Zatial mi ta konstanta vychadza 0.640XX, ale ja mam 1.5 km, takze drobna nepresnost...

Tak skus svoju matematiku na tvojich cislach ;) a daj vediet. Ak sa seknes o 68 bodov, tak polovica je moja :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote: Map Updates 0
Driving Alerts 0
Existing Kilometers 0.0

no mozno som pri virtualnych vyletoch zozral nejaky cukrik
Alebo nejaký virtuálne vypil :-P inak by to aj sedelo.

200 bodov rozdiel:
- 1. map edit - zjavne nie, máš 0,
- 3 dni jazdené za týždeň - to by si mal aj 100 b. za 2 dni,
- 1 virtuálna FB priateľ(ka) z NA - priznaj sa ;)

Alebo 25+25+50+100:
- prvé hlásenie udalosti na ceste + prvý UR + prvých 16 km + 3 dni jazdené za týždeň - nesedia km ani hlásenia.

Ale ja som nikdy netvrdil, že Waze points dávajú zmysel a sú bezchybné. :smile: Takže, kto to bol? :D

Škoda že som si nezarobil tých 68/2 boda :-(
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:
mylan wrote:K téme dashboard: pribudla mi nová položka "House Numbers". Alebo je to tam už dlhšie?
house numbers tam su odkedy si pamatam. fungovali este za cias stareho editoru Cartouche. nove cisla domov, ktore sa daju pridavat teraz to vsak nereflektuje...
Eee. Pribudli tam 6.10.2013 pri prechode na novu webstranku. Predtym tam pol roka (14.4.2013-5.10.2013) neboli.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Nerd-26 wrote:vie mi niekto vysvetliť podľa čoho dostávam body? :) (1km=3,2bodu, 1edit=1,5bodu...etc. o tom viem)
skôr narážam na to, že dnes do rána mi pripísalo 2500bodov a v podstate nemalo za čo?!
Za 1edit okrem priameho 1.6 boda (ano, 1.6, nie 1.5, ak tvrdia legendy predkov) este oneskorene (niekedy aj vopred) dostanes 1.5 bodu v tvare 750-bodoveho cukrika za "dalsich 500 editov". Tie sa niekedy dokazu nazbierat, hlavne ked hapruje system, alebo editor dlhsie nejazdi autom.
(Ospravedlnujem sa za hodne oneskorenu reakciu.)

Mimochodom, planuju sa zmeny ohladom tohto cukrika.

Nerd-26 wrote:
GinBook wrote:Vypadá to, že se nám několik dnů neaktualizují počty editací. Vše ostatní jede jak mám.
za cely tyzden mi nepribudol ani jeden edit :)
Editor a klient uvadzaju zhodny pocet bodov. Dashboard (ovela) menej - u niektorych su to desattisice.
Mne tiez edity nepribudaju od 7.11.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Mna dorazili hlaskou "je to znamy problem". Neviem, ako ich donutit, aby o znamych problemoch informovali sami a hned, aj bez patrania a opytania.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
b-007 wrote:No asi by to chtělo zavést další rubriku se zajímavými odkazy na angl. či jiná fóra. Každý nemá čas při editování ještě toho tolik číst na tolika místech :-). Viď Ginbooku :-D.
Ja som už nejako stratil prehľad, čo som kde a kedy čítal :roll:

A, čo je to to editovanie? :-?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Od včera alebo dnes na INTL bude každý edit za 3 body, po nejakej dobe sa pripočítajú ešte nezjedené 750 b. cukríky. Nahradia ich nové cukríky 300 b. za 3 000 editov.

A nikto nevie, či má súčasný vypadok editov v Dashboarde s tým niečo spoločné a kedy...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Tue Nov 26, 2013 6:45 am, edited 1 time in total.
Reason: Oprava: 1000 b. -> 300 b.
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Mozno este aj s tymto http://status.waze.com/2013/11/25/intl- ... us-update/
Nejako im hapruje parsovanie jazd, niektore z poslednych dni len pomaly spracovavaju. Ked budem mat par minut casu, dam do prekladov Waze Status blogu.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
b-007 wrote:To jo, evidentne to prepli dle klienta, ale map edity stale nic...
To znamená, že počty editov km hlásení čísiel domov atď. už nesedia s bodmi v Dashboarde?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:Zabudas na bonusove cukríky (za fb kamarátov a pod) a body za nahlasovanie cien phm. Tie scoreboard reflektoval a dashboard nie...
Posledne nejake tri tyzdne (mi) nepribudali edity v Dashboarde a body (50-100 denne) reflektovali len ostatne kategorie. Za cely ten cas som mal len 1 editovaci cukrik a za ten mi hned pribudli aj body. Zrazu dnes (ci vcera?) prudky skok (u mna 4 000) v bodoch, ale edity ani nic ine sa nepohlo.

Zaver: Body zarovnali na uroven editora a klienta, ale edity nezmenili a nema to nic spolocne s cukrikmi. (Podla planu nepouzite cukriky sa este len zapoctaju, ale v mojom pripade by to urcite malo byt menej ako 1 cukrik a nie az 4 000 bodov.)
jozko82 wrote:Kaslat na body. Mne "vynechava" cele jazdy. Nie su v zozname jazd. Cca 1 jazda z 5-tich je ignorovana.
V mojom pripade to nie su ani jazdy, tych som urcite mal menej ako 1 300 km a raz za 2-4 dni mi aj tak pribudaju.

Takze - akurat zarovnali body. Uvidime, ci ich dalsie dni budu udrziavat rovnake, alebo zase zaostanu.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).