Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Lubik82
Okusil som, co je to mat 50k+ editov. Stravil som nad editorom dlhe vecery, ktore nelutujem. Rozdal som niekolko nalepiek a pritiahol k waze asi 20 denne jazdiacich dusi. Co okrem mozno falosneho pocitu vynimocnosti mas z bodov, ked aj tak jazdis v miestach, kde si takmer vsetky udalosti nahlasujes sam pre seba? :-( Problemy na cestach nahlasujem cez URka a odpovedam na dotazy editorov, ked treba nieco vysvetlit. Netrapia ma uz novi editori, ktori kaslu na pravidla a neodpovedaju na PM, a koli ktorym sa zamykaju mapy lockom L4+. Chapem tiez dovody, no vadi mi, ze sa mapy a data cim dalej viac licencne uzatvaraju. Z toho vsetkeho mi vychadza, ze clovek moze editovat len z cistej zaluby a pri obetovani svojho volneho casu. Obdivujem vas preto, ze napriek vsetkemu sa venujete editovaniu a tiez mate chut bojovat s veternymi mlynmi typu "lebo waze". Palec hore a cukrik do mapy :-)
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
Guri vie kto som. Z flinty som si teda zastrielal az az :-) Zrusil som stary ucet a zacal s cistym stitom. A na zamky sa nevyhovaram, lebo maju svoj zmysel. 50k+ editov som mal poctivych a dalsich 100k editov nepoctivych.
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
vargosz wrote:
jozko82 wrote:Guri vie kto som. Z flinty som si teda zastrielal az az :-) Zrusil som stary ucet a zacal s cistym stitom. A na zamky sa nevyhovaram, lebo maju svoj zmysel. 50k+ editov som mal poctivych a dalsich 100k editov nepoctivych.
1+1= lubo vítej zpět :-) nebo se mýlím?
Ano, ale psssst.
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
Inak je zaujimave sledovat, ako sa spravaju segmenty vytvorene alebo efitovane vymazanym editorom (vid napr. Giraltovce). Vo fore sa posuvaju uzivatelia a zalozenie vlakna je na druhom diskuterovi. Zaujimave :-)
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
Segmenty v BJ ostali po mne zamknute na L3 aj ked waze admin je L1.
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
mylan wrote:Tých zmazaných príspevkov na fóre je však škoda, veľa príspevkov teraz nedáva zmysel. Mohol si konto len opustiť a ponechať ho neaktívne, netrebalo ho mazať :(
Suhlasim, ze tie vlakna su teraz nezmyselne. Prispevky sa vsak vymazali az cca po tyzdni od zrusenia uctu. Co som spravil nelutujem, aj ked to vypalilo ako to vypalilo - aspon mam dalsi poznatok.
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Lubik82
Kaslat na body. Mne "vynechava" cele jazdy. Nie su v zozname jazd. Cca 1 jazda z 5-tich je ignorovana.
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by ma5jkl
Nerd-26 wrote:za posledne 2 tyzdne som nedoslal ani jeden cukrik :(
dnes som dostal 77 bodov :D ani netusim za ktory den som mohol dostat tak "malo" :D
Presne rovnako aj u mna, podla mna sa nepripocitavaju nielen edity v dashboarde ale ani body za ne. A nejak malo mam aj za km, cca 3000km za posledne dva tyzdne a bodov asi tak 3000-3500. Asi to ma nieco docinenia s tymi zmenami cukrikov a bodov, co spominal foxitrot.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by masvbr
muzu potvrdit, ted jsem si toho fsimul taky ... same nuly a jen dole poradi ... kdyz to prepnete na US+Canada tak tam nejaka cisla jsou (uz nekolik tydnu urcite) i kdyz mi neni jasne jak jsem to nasbiral ;)
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by masvbr
b-007 wrote:No u tebe je to opravdu s podivem, co by to tam mělo ukazovat, když jsme to přepl já, tak pár bodu mám také :-), ale když jsem viděl své pořadí, tak jsem to hned rychle přepl zpátky :-D. Preci jen si pohoršit o 4 řády, to je moc :-D
US+Canada:

Points 28
Map Updates 0
Driving Alerts 0
New Recorded Kilometers 0.0
Existing Kilometers 0.0
Resolved Update Requests 0
Forum Posts 44
House Numbers 0
Waze Cookie Eater meters 0.0
Your Ranking 4722189 :mrgreen:
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz